Θέμα: Pleco
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #20  
Παλιά 30-03-05, 18:13
Husky_Jim Ο χρήστης Husky_Jim δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 10-06-2003
Περιοχή: Περιστέρι-Αθήνα
Μηνύματα: 315
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Husky_Jim
Προεπιλογή

Απάντηση από Moderator Husky Jim.....

Κάγκουρα έχω να πώ τα εξείς.....

1ον Η απάντηση σου στο συγκεκριμένο θέμα ήταν ανούσια αφού όσο αναφορά την αναγνώριση του συγκεκριμένου ψαριού δέν είχε καμία επιστημονική αλλά και χομπίστικη αξία.

2ον Το άν εγώ απάντησα μετά από μία εβδομάδα οφείλετε ότι τότε όπως και πρίν λίγες μέρες ήμουν για επαγγελματικό ταξίδι στο εξωτερικό χωρίς πρόσβαση στο ίντερνετ,και αυτό μπορούν να στο βεβαιώσουν και άλλοι.

3ον Σε όλα τα φόρουμ παγκοσμίως οι μοντερέητορ ΔΕΝ είναι υποχρεωμένοι να απαντούν σε όλα τα τόπικ αλλά να διασφαλίζουν την ομαλή συζήτηση αλλά και την μετάδοση της γνώσης στα νέα και μή μέλη, πράγμα που με τις δικές σου απαντήσεις κάνεις το ακριβώς αντίθετο.

4ον Πολλοί μου είπαν να σβύσω τα πόστ σου αλλά δέν το κάνω γιατί απέναντί στα υπόλοιπα μέλη δέν έχω να κρύψω τίποτα.

Απάντηση από άτομο Husky Jim.....

Κάγκουρα έχω να πώ τα εξείς.....

1ον Είσαι Α-Σ-Χ-Ε-Τ-Ο-Σ!!!! με όλη την σημασία της λέξης και αυτό το δείχνουν όλες σου οι απαντήσεις στο φόρουμ!

2ον Το ξύδι θα δούμε ποιός θα το πιεί στο στο τέλος.

3ον Γιατί δέν έρχεσε σε καμιά συνάντηση ή σε κανένα από τα γνωστά ψαρομάγαζα που συχνάζουμε για να τα 'πούμε' και από κοντά και να σου μάθω 'γιόγκα' αφού θέλεις????ΕΕΕΕΕΕ?????

4ον Το ποιός είμαι το ξέρουν όλοι όπως ξέρουν και το ονοματεπώνυμο μου αλλά και το πρόσωπο μου.Εσύ κρύβεσε πίσω από ένα ψευδώνυμο και ένα Public Anonymous Proxy.

Επανέρχομαι ώς μόντ και κλειδώνω το τόπικ.Άν θες να το συνεχίσεις στείλε πμ.
Θα χαρώ να τα πούμε από κοντά.....

Λυσίκατος Δημήτρης a.k.a. 'Husky Jim'
__________________
Δημήτρης
 
Page generated in 0,01643 seconds with 11 queries