Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #23  
Παλιά 22-11-17, 01:33
Το avatar του χρήστη WiSe
WiSe Ο χρήστης WiSe δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 26-09-2017
Περιοχή: Καλύβια Αττικής
Μηνύματα: 528
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Diskus fan Εμφάνιση μηνυμάτων
Ένα ζευγάρι σκαλάρια (διαπιστωμένο) μπορείς να το βάλεις σε μια γεννήστρα με διαστάσεις 50 Μ Χ 50 Π Χ 60 Υ ή 60 Χ 60 Χ 60 και να αποκτήσεις την εμπειρία της αναπαραγωγής τους. Να ξέρεις όμως ότι απαιτείται κόπος και χρόνος.-
Σε ευχαριστω για την απαντηση. Ξερεις ποσες αναζητησεις εχω κανει εδω κ ποσο εχω προσπαθησει να διαβασω? ειναι απειρα τα τοπικ κ τα ποστ και θελει αν οχι ωρες μερες για να τα διαβασεις ολα να ξεδιαλεξεις τις σωστες συμβουλες. Ατομα που αλλα γραφανε το 2007 κ αλλα το 2017. Γενικα γινεται ενας χαμος!!!!!

Το ζευγαρι ειναι διαπιστωμενο κ απο τις γεννετικες αποληξεις κ απο τη συμπεριφορα στη γεννα γιατι την ειδα απο την αρχη. Βασικα πριν γινει το καταλαβα γιατι καθαριζανε τα φυλλα της ανουμπιας και πιο πολυ αυτο που γεννησε τελικα!

Σημερα κολυμπουν ολη μερα μαζι. Ειναι απιστευτα ηρεμα κ ακολουθει το ενα το αλλο σε ολο το ενυδρειο. Μπορω να σου τραβηξω κ βιντεο να το δεις κ μονος σου.

Αν ολα αυτα δεν ειναι αποδειξεις για διαπιστωμενο ζευγαρι τι να πω... Θα προσπαθησω να κατεβασω η σκληροτητα για να δω ουριτσες. Υπεραισιοδοξο αλλα οπως εγραψα κ στο αλλο θεμα που εχω ανοιξει με την παρουσιαση ποτε δε ξερεις!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01446 seconds with 11 queries