Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #17  
Παλιά 20-12-11, 22:23
Το avatar του χρήστη evina
evina Ο χρήστης evina δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 04-11-2011
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 378
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kgf12345 Εμφάνιση μηνυμάτων
παντως αν διαλεξεις fluval φιλτρο χωρανε οι σωληνες στα ανοιγματα χωρις προβλημα.και αφου χωρανε τα Fluval,λογικα θα χωρανε και τα eheim που αποσο γνωριζω ειναι πιο "λεπτα" σεκεινα τα σημεια.οι σωληνες δηλαδη και οι βασεις τους.(αναλογα ομως και το μοντελο)
εγω το anubias το αγορασα προχτες και μεχρι στιγμης ειμαι ευχαριστημενος μιλαω οσον αφορα την ποιοτητα.δεν ειδα καποιο προβλημα πουθενα και το συστημα που εχουνε στο καπακι τους(δυο φλαπς και φωτιστικο,3 "κομματια" συνολο) με εχει βολεψει πολυ μεχρι στιγμης.
ποιο μοντελο αγορασες;και απο φιλτρο τι εχεις βαλει;τριξιματακια εχεις διαπιστωσει;η βαση πως σου φαινεται;;συγνωμη για τις πολλες ερωτησεις αλλα προσπαθω να ενημερωθω οσο γινεται πιο αμεσα!
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bill Εμφάνιση μηνυμάτων
O κυβος της ANUBIAS αν θυμαμαι καλα ειναι το μονο που φοραει Τ8 λαμπες ολα τα υπολοιπα ειναι με Τ5.
Εγω εχω το vision 180 και ειμαι υπερ ευχαριστημενος και απο ποιοτητα κατασκευης και λειτουργικοτητας.
για τον κυβο δεν κοιταζω καν,προσπαθω να κερδισω οσο γινεται κυριως σε μηκος..το vision 180 της juwel ή της anubia;

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη evina : 20-12-11 στις 22:23 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01447 seconds with 11 queries