Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #49  
Παλιά 19-11-09, 13:44
jasperaki81 Ο χρήστης jasperaki81 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 08-11-2009
Περιοχή: palio faliro
Μηνύματα: 44
Προεπιλογή

ωχ δεν ειμαι καλα...
Λειπει ο αντρας μου για δουλεια και αποφασισα σημερα να παρω τα ψαρια και να τα κανω μονη μου.
Μονο που αγχωθηκα με το μωρο να κλαιει το σκυλι τα εκανε πανω στο χαλι και εγω προσπαθουσα να ριξω το καθαρο νερο μεσα.Αλλα μου ξεφυγε και επεσε πολυ και το χαλικι σε ενα σημειο εκανε "τρυπα" και θολοσε το καθαρο μου το νερακι.....και τωρα μοιαζει χαλια το ενυδρειο μου.....
Επισης δεν μπορεσα να βρω κατι να βαλω ΟΛΟ το νερο και το εβαλα τμηματικα 4 φορες σε μια μεγαλη λεκανη και το αντιχλωριο το εριξα μεσα στο ενυδρειο και οχι στο νερο το καθαρο....

Μηπως να το ξανααλλαξω ?????Αγωνιω για την αφιξη των ψαριων μου και περιμενα ενα καθαρο ενυδρειο οχι αυτο το χαλι που ειναι τωρα......
-------------------------
Επισης δεν ξερω ποσα λιτρα αλλαξα.Με το ματι εκοψα στην μιεση το ενυδρειο και απο το μισο αφαιρεσα ακομα λιγο για να ειναι 40 %....
κ το μπουκαλι με το αντιχλωριο γραφει για 40 λιτρα ενα καπακι.ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΙ ΑΛΛΑΞΑ...μαλλον 40 λιτρα.....
ΜΕτα θα κανω ολα τα τεστ.Και θα παρω τελος του μηνα Α/Ο για τα ψαρια.

Μαλλον θα αγορασουμε πιο ψηλο ενυδρειο για να κρατησουμε τα σκαλαρια.και πιο μεγαλο αλλα λεω "εδω δεν τα βγαζουμε περα με τα 100 λιτρα με 200 τι θα κανουμε??καταστροφη..."
-------------------------
gh--12
ph---7,5


-------------------------
epeidh den exv ta xrhmata aythn thn stigmh gia a/o μπορω να κανω κατι αλλο?

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη jasperaki81 : 19-11-09 στις 13:44 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01551 seconds with 11 queries