Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #51  
Παλιά 14-10-12, 11:47
Το avatar του χρήστη Dimis
Dimis Ο χρήστης Dimis δεν είναι συνδεδεμένος
Διαχειριστής
 
Εγγραφή: 20-05-2008
Περιοχή: Μεγαρα Αττικης & Χαλανδρι
Μηνύματα: 3.889
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sps4ever(niktso) Εμφάνιση μηνυμάτων

@dimis1978 αν αλλάξει το αρχικό κείμενο και λέει ποιος ενδιαφέρεται να συζητήσουμε για μια αναβίωση του συλλόγου και με τι προοπτικές είμαι μέσα. Στο υπάρχων κείμενο συγνώμη αλλά δεν δεσμεύομαι και δεν σκοπεύω να βάλω χρήματα(χωρίς να ξέρω πού θα χρησιμοποιηθούν) δεν σκοπεύω να δηλώσω συμετοχη. Εγώ θέλω μια φρέσκια και από μηδενική βάση αρχή

Αγαπητε φιλε με βαζεις σε μια διαδικασια να απαντω για πραγματα που δεν δύναμαι να γνωριζω.

Το αρχικο κειμενο ειχε ως σκοπο να δωσει στους χομπιστες να καταλαβουν οτι πριν πουν "Ναι αμε ειμαι μεσα..." οτι απο αυτο το "Ναι" ΙΣΩΣ προκυψουν καποιες υποχρεωσεις,ειτε σε χρονο,ειτε σε χρημα,ειτε σε ευθυνες.

Ειλικρινα δεν ξερω αν χρειαστει να δωθουν χρηματα,αλλα εστω και για τα πιο απλα πραγματα θεωρω οτι ενα μικρο αντιτιμο πρεπει να δωθει,δεν ξερω αν αυτο το αντιτιμο θα ειναι για να εχουμε μια φυσικη εδρα,για καποιο σεμιναριο ή για καποια παρουσιαση ή για μια δωρεα ή για μια εκδρομη ή...ή...ή...

Το εβαλα και δεν προκειται να το αφαιρεσω απο το αρχικο κειμενο διοτι αν προκυψει εστω και η παραμικρη εισφορα ακομα και αν αυτη ειναι γελοια και προκειτε για φωτοτυπιες ψηφοδελτιων θα πρεπει να εχει ειπωθει απο την αρχη.

Ελπιζω να εγινα κατανοητος.

Θα σας παρακαλεσω να μην μου κανετε περεταιρω ερωτησεις διοτι απαντω υποθετικα,και ο υποθετικος λογος μελλοντικα δημιουργει προβληματα.
__________________
"Όταν μια γυναίκα κοιμάται μονή,είναι ντροπή για όλους τους άνδρες του χωριού..." Ν.Καζαντζακης
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01430 seconds with 11 queries