Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #48  
Παλιά 14-10-12, 11:04
Το avatar του χρήστη kwstas_original
kwstas_original Ο χρήστης kwstas_original δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 22-11-2008
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μηνύματα: 1.672
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην kwstas_original Send a message via Skype™ to kwstas_original
Προεπιλογή

Θα ηθελα πολύ έναν συλλογο που να μας χωραει πραγματικα ολους κατω από την ιδια στεγη.
Ληπει πολύ κατι και οργανωμενο, και κοινο.
Ληπει γιατι υπαρχουν χασματα και διαφορετικες αποψεις όμως.
Δεν υπαρχει συμπνοια ιδεολογιας, όπως ακριβως γινεται και στα φορα, ο συλλογος αν και ξεχωριστο κομματι, δεν διαφερει και πολύ νομιζω.

Αν δεν παραμεριστουν οι οποιες διαφορες υπαρχουν, θα εχει ακομη πιο ασχημα αποτελεσματα την δευτερη φορα γιατι τα λαθη θα είναι ασυγχωρητα.


Γι’αυτό είναι σημαντικο η παλια γεννια να μηνει πιο πισω και να βγει μπροστα η νεα, να φερει την ανατροπη, να πεταξει τις παροπιδες και να εχει ανοιχτα μυαλα.

Ο συλλογος πρεπει να είναι η ‘’μαμα’’ του χομπυστα, και η μανα πρεπει να αγαπαει όλα της τα παιδια, χωρις να τα ξεχωριζει και χωρις να τους κολλαει ετικετες…


Εχω καποιες αμφιβολιες και καποια κολληματα ακομη, αλλα δεν μπορω με τιποτα να μηνω απραγος.
Δεν ειμαι μονος μου, εκπροσοπω και αλλους εκτως από τον εαυτο μου.
Αν αυτος ο συλλογος θα μας χωραει πραγματικα ολους, εγω και το MFG θα ειμαστε εδώ να τον στηριξουμε με οποιον τροπο κι αν χρειαστει.
Αν δεν μας χωραει ολους και αυτά είναι ακομη μια φορα λογια του αερα, ο δηθεν ανοιχτος συλλογος θα ξεμπροστιαστει από εμενα τον ιδιο και το δηλωνω ξεκαθαρα.


Πιστευετε ότι μας περνει?

Κανω αυτή την ερωτηση γιατι μιλησατε για ανοιγμα θεματος και ενδιαφερων από όλα τα Ελληνικα φορα.
Εγω χρειαζομαι καποιες απαντησεις πριν κανω κατι τετοιο, αρκετα βαδιζουμε στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα..
Τα στατιστικα του παρελθοντως δεν μου εμπνεουν καμια εμπιστοσυνη αλλα προσπαθω να βοηθησω και να στηριξω την προσπαθεια, στο χερι σας είναι να με αφησετε…





Δημητρακη, κανω εγω τωρα δημοσκοπιση….
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01536 seconds with 11 queries