Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #10  
Παλιά 15-10-12, 22:15
Το avatar του χρήστη Nick74
Nick74 Ο χρήστης Nick74 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 26-12-2011
Περιοχή: Περαμα
Μηνύματα: 4.452
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από harris samos Εμφάνιση μηνυμάτων
2 μηνων ενυδρειο και δεν ειναι στρωμενο ???
εχει στρωθει μονο και μονο που ταιζει το ψαρι
Οχι απαραιτητα. Αν δεν εκανε καθολου αλλαγες (βεβαια δε θα ζουσε το ψαρι ετσι, αλλα υποθετικα μιλαω) τοτε λογο χρονου θα μπορουσαμε να θεωρησουμε πως στρωθηκε, αλλα με τοσο συχνες αλλαγες -που μαλλον αυτες ειναι που σωσαν το ψαρακι- και χωρις να γνωριζουμε την φιλτρανση του δε μπορουμε να ειμαστε απολυτα σιγουροι αν δεν δουμε νουμερα και μετρησεις.

Παράθεση:
εγω παντος fin rot δε βλεπω
κι ομως πρεπει να ειναι φιν ροτ γιατι απο τη στιγμη που γραφτηκε και ανεβασε θεμα σημαινει πως η ουρα του ψαριου δεν ηταν παντα ετσι (διαφορετικα δε θα ειχε καν ανοιξει ποτε το θεμα)
Οπως και να ναι μια θεραπεια melafix δεν προκειται να κανει κακο. Για εκχυλισμα τσαγιου ουσιαστικα μιλαμε κι οχι για τιποτα χημειες, οποτε ας κανει κατα τη γνωμη μου προληπτικη θεραπεια.

Λεανδρε, δεν του ειπες που τον εχεις τωρα τον κουκλο βαλε κανα link, γιατι ΤΕΤΟΙΑ ζωη αξιζει σε ενα μονομαχο (και σε καθε ψαρι δηλαδη, απλα εχω μια σχετικη ευαισθησια με τους μονομαχους, τα χρυσοψαρα και τους πλεκο γιατι αυτα τα ειδη εχουν υποφερει πολυ στα χερια των αρχαριων) κι οχι κατι διαφορετικο
__________________


Βγαλτε τους μονομαχους απο τις γυαλες και τα δεκαλιτρα και βαλτε μεσα τον petshop-ά που σας το προτεινε.
Γλυφτες ΔΕΝ υπαρχουν (λετε ο Αμαζονιος να εχει τζάμια) ? Και τα γατοψαρα ειναι κανονικα ψαρια κι οχι καθαριστες, οποιος θελει καθαριστρια, εχει στη Χρυση Ευκαιρια
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01459 seconds with 11 queries