Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #34  
Παλιά 19-04-10, 15:31
alex Ο χρήστης alex δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 09-12-2009
Περιοχή: Αργολίδα
Μηνύματα: 538
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην alex
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από AQUA PURA Εμφάνιση μηνυμάτων
Αλεξ το συστηματάκι του Γιώργου είναι κυκλοφορητής με σφουγγάρι η έτοιμο του εμπορίου? Ενδιαφέρομαι και εγώ για ομιχλη Όσο για το micranthemum και το pearling δεν οφείλετε στο όλο σύστημα αλλα στο ότι ήταν κλαδέματα δικά μου…..

ειναι κυκλοφορητακι με σφουγγαρι, τα του εμποριου αποτι βλεπω τσουζουνε τα ρημαδια...

καλα το μικρανθεμουμ δεν το συζηταμε ειναι αστερι...αν πιασει κιολας και αρχισει και φουντωνει θα το κουρεψω ωστε να σχηματιστουν τα αρχικα σου...
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από lion Εμφάνιση μηνυμάτων
Είχα τροποποιήσει και εγώ παλαιότερα ένα κυκλοφορητή (τρύπες με καυτή καρφίτσα στη φτερωτή) αλλά το κατήργησα γιατί δεν άντεχα τον θόρυβο. Ξύπνησα ένα πρωί να απολαύσω τον καφέ μου και κόντεψα να σπάσω το ενυδρείο. Σαν το βασανιστήριο με την σταγόνα. Υποτίθεται το ενυδρείο είναι αγχολυτικό

Εσείς δεν έχεται θόρυβο;
νταξει δεν με ενοχλει τοσο, λιγο θορυβο κανει συγκριτικα με μια κοινη αεραντλια ας πουμε, εκει εγω ειμαι ετοιμος να αρχισω τα σουτια...βεβαια τρυπες δεν εχουμε κανει στη φτερωτη (νομιζω) παρολαυτα η διαχυση ειναι κομπλε, δεν ξερω μηπως η τρυπα προκαλει περισσοτερο θορυβο η αν παιζει ρολο απο κυκλοφορητη σε κυκλοφορητη η φτερωτη του..

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη alex : 19-04-10 στις 15:31 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01512 seconds with 11 queries