Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #21  
Παλιά 11-02-10, 22:25
Το avatar του χρήστη blackghost7
blackghost7 Ο χρήστης blackghost7 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 13-09-2006
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 171
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από blackghost7 Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγω ψηφισα ενα ψαρακι που εχω την τιμη να εχω και εγω στην κατοχη μου.


Υ.Γ. Αλεξανδρε κατα την γνωμη μου ο διαγωνισμος κρατησε πολυ λιγο.
Και τον ειδα μολις προχτες.
Ειμαι σε περιοδο εξεταστικης και ειμαι μακρια απο τα αγαπημενα μου ενυδρεια.
Αλλιως την αλλη βδομαδα θα ειχα στειλει στον Κωστα αρκετες φωτο απο 3 ειδη μονο ψαριων που ειναι και το οριο.

Αλλιως θα ειχα βαλει και αλλα ψαρακια.

Κριμα ισως σε εναν αλλο διαγωνισμο.....
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Kostas G. Εμφάνιση μηνυμάτων
Strahos,τι να σου πω,αν ήταν να στείλουν και άλλοι,γιατί δεν έστελναν μέσα στη προθεσμία; Καταλαβαίνω πως μπορεί να υπήρχαν κάποια ζητήματα που να εμπόδιζαν μερικούς να βγάλουν φωτογραφίες για το διαγωνισμό(όπως οι εξεταστικές για παράδειγμα) και λυπάμαι για αυτό αλλά πιστεύω πως όποιος ήθελε πολύ να συμμετέχει,θα έστελνε κάποια μέσα στη προθεσμία,οι περισσότεροί μας νομίζω φωτογραφίζουμε τα ψάρια μας που και που και έχουμε κάποιες καλές φωτογραφίες,δεν είναι απαραίτητο να βγάλουμε φωτό την τελευταία στιγμή Παρόλα αυτά,για να μην πιστεύει κανένας πως αδικείται,θα ανεβάσω μια δημοσκόπηση και αν είναι αρκετοί αυτοί που θέλουν παράταση της προθεσμίας,θα ακυρωθεί αυτή η ψηφοφορία


Κωστα εγω προσωπικα δεν ειμαι μακρια μονο απο τα αγαπημενα μου ενυδρεια αλλα και απο το σταθερο μου Η/Υ οπου στο σκληρο του εχω φωτο απο τα ψαρακια.

Επισης δεν τιθεται θεμα αδικιας, μην το παμε κατα εκει.
Αυτοι ηταν οι οροι του διαγωνισμου και οποτε δεν τιθεται θεμα αδικιας.
Επισης αδικια θα ηταν γιαυτους που εστειλαν ηδη και ειναι μεσα στους ορους, τωρα αυτοι να αλλαξουν για χαρη των αλλων.
Ισως το πιο καλο θα ηταν ενας νεος διαγωνισμος τον επομενο μηνα.
Δεν τιθεται θεμα επαθλου το κινητρο ειναι η αγαπη μας για τα ψαρια μας οχι τα δωρα που πιθανον να κερδισουμε.

Υ.Γ. Παρολα αυτα ψηφισα ηδη στη νεα ψηφοφορια που εβαλες!
__________________
Οτι περνάει ...... δεν ξαναπερνάει............
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,04657 seconds with 11 queries