Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #53  
Παλιά 16-02-13, 17:14
Το avatar του χρήστη harris samos
harris samos Ο χρήστης harris samos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 22-12-2008
Περιοχή: Σαμος
Μηνύματα: 4.507
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην harris samos
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Vangelis21 Εμφάνιση μηνυμάτων
1) ο πλεκο ουτε καθαριστης ειναι ουτε γλειφτεις. με λιγο διαβασμα θα το μαθεις κι εσυ

2) τα κονβικτ γινονται πολυ επιθετικα και αν ο πλεκο ειναι μικρος τοτε ειδικα ο αρσενικος κονβικτ σε περιοδο αναπαρωγης η μετα απο γεννα θα τον ξεσκισει (οπως και καθε αλλο ψαρι εκτος τη μητερα και τα μωρα). Ακομα τα πλεκο πανε και κολλανε σε οτι ψαρι βρουν το βραδυ.

3) Δεν εχει βρεθει ακομα ο ανθρωπος που να ειχε ζευγαρι κονβικτ και να μη γεννησουν
ο πλεκο ειναι ενας αλγοφαγος τρομερο ψαρι αν τον ταιζεις σωστα δεν αφυνει αλγες που να μη τις μασησει εχω 4 και αλγες δεν εχω καθαρισει εδω και 1 χρονο
ο αρσενικος κονβικτ δε μπορει να κανει τιποτα σε εναν πλεκο μια και ειναι θορακισμενος η αροανα μου τις προαλες δαγκωσε εναν καταλαθος δεν επαθε τιν παραμικρη γρατζουνια λες να μπορει να του κανει ζιμια ενα τοσοδα ψαρακι παρα ενα θηριο 60 εκ με δοντια ????

τα πλεκο κολλανε σε δισκους γιατι τους αρεσει η βλενα τους οπως βεβαια και στα μωρα δισκακια που τρεφοντε απο αυτη

εγω τοσα χρονια που ασχολουμε δεν εχω δει πλεκο να κολλαει σε καποιο ψαρι μου

οσο για το διαβασμα δε μπορω να τα ξερω ολα για πες μας εσυ που τα ξερεις !!!!!!
__________________
Ένας βλάκας που περπατάει, αξίζει πιο πολύ από δέκα διανοούμενους που κάθονται...
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01433 seconds with 11 queries