Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #25  
Παλιά 30-11-16, 21:44
Το avatar του χρήστη mixalis1708
mixalis1708 Ο χρήστης mixalis1708 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 23-09-2014
Περιοχή: Ιεραπετρα
Μηνύματα: 187
Προεπιλογή

Δεν μπαινω καν στη διαδικασια να χασω 5 λεπτα απο το χρονο μου να διαβασω το αρθρο καθως εχω διαβασει δεκαδες τετοιου ειδους και το θεωρω ανουσιο καθως δεν προσφερει τιποτα σε κανενα μας και μονο σκοπο εχει να τρομοκρατησει κοσμο και να τον αποτραβηξει απο το τοσο ομορφο χομπι μας.

Θα ηθελα μονο να αναρωτηθειτε οσοι διαβαζετε αυτο το ποστ ποσοι ανθρωποι εχουν προβληματα υγειας που ασχολουνται με αλλα χομπι οπως το motocross, η αναρριχηση κτλ, ξερω ξερω θα μου πεις ρε μεγαλε αυτα θεωρουνται extreme και ειναι λογικο αλλα θα σας δωσω 2 δυνατα παραδειγματα απο καθαρα προσωπικη μου εμπειρια.

Απο μικρος ασχολουμαι με την ελευθερη καταδυση και το ψαροτουφεκο, μετα απο σχεδον 15 χρονια στη θαλασσα και σε ηλικια 28 χρονων εχασα την ακοη μου απο το δεξι μου αυτι και μην φανταστειτε σε κανενα μεγαλο βαθος μολις στα 15 μετρα απο την επιφανεια...

Ποιος απο εσας εχει διαβασει ποσες ειναι οι μεταδοτικες ασθενειες προς τον ανθρωπο που μπορει να εχουν οι γατες ; Και ποσο σοβαρες μπορει να ειναι για την υγεια μας; Εχω απαντηση, 15 χρονια ειχαμε μια γατα σαν αλλο μελος της οικογενειας μου στο σπιτι ρατσας περσιας για οσους γνωριζουν, εχουμε φαει οικογενειακως μπορει και ενα τσουβαλι τριχες... Τωρα παμε και ρωταμε την θεια μας απο απεναντι τι μπορει να παθω αν φαω μια τριχα απο τη γατα μου... (Παραμενουμε ολοι υγιεις, την γατα την πατησε αυτοκινητο στα βαθεια γεραματα)

Συμπερασματικα λοιπον μετα απο καμοια 300 γουλιες νερου που εχω τραβηξει ολα αυτα τα χρονια που ασχολουμαι με τα ενυδρεια και μετα απο πολλες ωρες με τα χερια μεσα στο ενυδρειο θα πω οτι ειναι ενα χομπι σχεδον ακινδυνο χωρις να σημαινει οτι δεν πρεπει να παιρνουμε προφυλαξεις για την στραβη που μπορει να προκυψει.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01597 seconds with 11 queries