Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #23  
Παλιά 09-11-16, 23:04
Sector2001 Ο χρήστης Sector2001 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 02-11-2016
Περιοχή: Άγιος Δημήτριος
Μηνύματα: 19
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Τάκης Εμφάνιση μηνυμάτων
Φοβάμαι πως δεν θα ταιριάζει με το υπόλοιπο έπιπλο και να γίνει κάτι όμορφο
---------------------------------
Παρεμπιπτόντως, όλη αυτή η πλαστικούρα μέσα το δείχνει πολύ άσχημο και αφύσικο

συντομα θα αντικατασταθουνε και αυτα με κατι πιο φυσικο !! προσπαθω σιγα σιγα να το αλλαξω...

αλλη μια ερωτηση εχω... !!! το ενα φιτρο εχει ροη κανονικη προσ τα πανω( το μηχανικο) κανει αναταρραξη στο νερο οκ !

το διπλα ομως το turbofilter500 εχει τρομερη ροη δηλαδη καταλαθος το τραβηξα εν λειτουργιαπροσ τα πανω και πεταξε νερο περιπου στο ενα μετρο εκτοσ ενυδρειου ..... αυτο εχει ενα διακοπτακι που μειωνει την ροη .... το εριξα κατα πολυ σωστα δεν εκανα ???

με τοσο ορμη εκει μεσα ακομα και τα φυλλα της ανουμπιας κουνιοντουσαν
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Sector2001 Εμφάνιση μηνυμάτων
συντομα θα αντικατασταθουνε και αυτα με κατι πιο φυσικο !! προσπαθω σιγα σιγα να το αλλαξω...

αλλη μια ερωτηση εχω... !!! το ενα φιτρο εχει ροη κανονικη προσ τα πανω( το μηχανικο) κανει αναταρραξη στο νερο οκ !

το διπλα ομως το turbofilter500 εχει τρομερη ροη δηλαδη καταλαθος το τραβηξα εν λειτουργιαπροσ τα πανω και πεταξε νερο περιπου στο ενα μετρο εκτοσ ενυδρειου ..... αυτο εχει ενα διακοπτακι που μειωνει την ροη .... το εριξα κατα πολυ σωστα δεν εκανα ???

με τοσο ορμη εκει μεσα ακομα και τα φυλλα της ανουμπιας κουνιοντουσαν
επισης να βαλω ενυδρειακο βαμβακι εκει μεσα ? στο δοχειο με τα μακαρονια ?

( ξερει κανεισ που μπορω να βρω εξτρα θηκη για το φιλτρο μου aquael turbofilter 500 )

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Sector2001 : 09-11-16 στις 23:04 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01753 seconds with 11 queries