Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #6  
Παλιά 18-11-13, 17:22
Το avatar του χρήστη evina
evina Ο χρήστης evina δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 04-11-2011
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 378
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από rodolfos Εμφάνιση μηνυμάτων
Μια απ τα ιδια δηλαδη..Ειναι φυσικο καταστημα ελλαδας που εχει κ e shop απλα μου παν οτι τα ενυδρεια τα πουλανε χωρις κερδος. Ειναι κ αυτη μια πολιτικη, σου λεει ο αλλος δεν θα βγαλω τπτ απ το ενυδρειο θα βγαλω απ τα χαλικια, ντεκορ, ψαρια κ πιθανον θα τον πιασω κ πελατη..τι να πω ο ανταγωνισμος ειναι περιεργο πραγμα. Στον κλαδο μου ισχυει κατι παρομιο..Πουλανε μια τηλεοραση με κερδος 10 ευρο και το τηλεκοντρολ μετα με 15 ευρο κερδος..Ασυρματο τηλ μηδεν ευρο κερδος και οι μπαταριες του αν πεις να τις αλαξεις 4 ευρο κερδος.
Είχα διαπιστώσει κι εγω κατι τετοιο σε μεγάλο καταστημα στην Αθηνα..πολυ οικονομικα ενυδρεια αλλα τσιμπημενα ολα τ αλλα..
Για μενα,απο τη στιγμη που εχεις καταλήξει στο οτι θελεις juwel και δεν ψαχνεσαι γενικά προχώρα στην αγορα..πρόσεξε τη μεταφορα ομως...εξάλλου κανεις και για τιποτα δεν μπορει να σου εγγυηθει πως με το καλημερα δε θα εχεις προβλημα..μακαρι να μπορουσαμε να κανουμε τεστ με γεμισμα νερου στο καταστημα . .
με το ριο 125 προσωπικα ειμαι πολυ ευχαριστημενη (σε οτι αφορα εξοπλισμο)..βεβαια και αυτο σχετικο ειναι ..αν θελεις να ασχοληθεις με απαιτητικα φυτα ισως χρειαστεις αλλαγη στις λαμπες..
το μονο αρνητικο (για καποιους) ειναι πως το φιλτρο ειναι κολλημενο με σιλικονη εσωτερικα και ισως θελει παραπανω προσοχη αν θελήσεις να το αφαιρεσεις..κατα τ αλλα ικανοποιητικο καδο εχει και προσωπικα δε με εχει ενοχλησει..(λιγο ακριβουτσικα τ ανταλλακτικα μεν αλλα με λιγο ψαξιμο κι αυτο λυνεται)..
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01500 seconds with 11 queries