Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #6  
Παλιά 18-04-17, 23:43
Το avatar του χρήστη Giannhs_29
Giannhs_29 Ο χρήστης Giannhs_29 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 02-04-2017
Περιοχή: Λαρισα
Μηνύματα: 51
Προεπιλογή

Μαλιστα Κυριε Κλεοβουλε το πλαστικο φυτο θα φυγει επομενως... οι πετρες θα ειναι ενος μονο χρωματος.. οι κυχλιδες εχουν αρκετες κρυψωνες αυτη τη στιγμη ομως θα δωσω και λιγο υψος στις πετρες ωστε να προσφερουν περισσοτερες κρυψωνες..Ξεχναω το εγχειρημα demasaoni-saulosi.. Θα επιλεξω κατι αλλο στο μελλον οσο αφορα τα εοδη των χαρεμιων που θα στησω.. οσο αφορα την επιθετοικοτητα η αληθεια ειναι πως δεν εχω προσ το παρον κανενα απολυτως προβλημα αυτη τη στιγμη..( εχω επιφυλαξεις ωστοσο οταν τα ψαρια αποκτησουν τελικο μεγεθος.. ) ευχαριστω πολυ για τις υποδειξεις σας..Ξερω οτι αρχη του φορουμ ειναι τα χαρεμια ως την πιο κοντινη προσεγγιση των ψαριων στο φυσικο τους περιβαλλον kai sto anadeiknyetai h φυσικη συμπεριφορα των κιχλιδων καθως επισης και τα χρωματα των αρσενικων απλως σκεφηκα πως για να το κανουν στην αμερικη αρα ισχυει το στησιμο ενυδρειου all males ..8 μηνες τρεχει το ενυδρειο ** Το μονο προβλημα που ειχα ειναι το Malawi Bloat που δυσκολευτηκα να το αντιμετωπισω και το οποιο προηλθε απο αρρωστο ψαρι που ειχα εισαγει στο ενυδρειο χωρις να κανω καποια προληπτικη θεραπεια..αλλα οσο ασχολεισαι μαθαινεισ κ περισσοτερα :d Mexri stiιγμης δν ειχα υβριδια ηταν ολα αρσενικα..
-------------------------
Δηλαδη να μειωσω τον φωτισμο? αναβω και τις 4 λαμπες 8-9 ωρεσ την ημερα..εχω θεμα με αλγες επισης..

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Giannhs_29 : 18-04-17 στις 23:43 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01369 seconds with 11 queries