Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #43  
Παλιά 15-03-07, 02:54
Το avatar του χρήστη chris the trik
chris the trik Ο χρήστης chris the trik δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 04-05-2006
Περιοχή: ΤΡΙΚΑΛΑ
Μηνύματα: 123
Προεπιλογή

α) Τα δύο πρώτα florenette A και florapride είναι για φυτά το τρίτο δεν γνωρίζω δεν απαντώ
β) εγώ δεν τα έχω χρησιμοποιήσει ποτέ για να πω την γνώμη μου, αυτό που ξέρω είναι ότι πρέπει να μπαίνουν στις σωστές αναλογίες που γράφουν πάνω στα μπουκαλάκια
γ)θα μπορούσες να εκμεταλλευτής και τον χώρο του φίλτρου στην μεριά του κυκλοφοριτή βάζοντας και εκεί υλικό και τον κυκλοφοριτή ψηλότερα .Το εσωτερικό φίλτρο του εν λόγο ενυδρείου (πρέπει να είναι από το καρφουρ) είναι μικρό και θα σου έλεγα με την πρώτη οικονομική ευκαιρία να έπαιρνες ένα 2213 ή αντίστοιχο του
δ)Οι τροφές είναι συνέχεια των ψαριών που έχεις σε ένα ενυδρείο και αυτές που βλέπω πιστεύω ότι σε καλύπτουν ως προς τις διατροφικές ανάγκες των ψαριών που έχεις(εκτός από την ΜΙΧ που βλέπω ότι είναι περισσότερο για γατόψαρα και πλέκο)
ε)την ανουμπία την έχεις βάλει σωστά μιας και ο κορμός της πρέπει να είναι έξω από το χαλίκι και μόνο οι ρίζες μέσα.


ΥΓ.1: Με την σειρά μου θα σου έλεγα ότι η προσπάθεια σου είναι καλή και αυτό που πρέπει να κάνεις είναι διάβασμα και όχι βιαστικές κινήσεις. Στο φόρουμ έχεις (και θα) βρεις πολλούς ανθρώπους συνχομπίστες οι οποίοι έχουν την όλη καλή διάθεση να σε βοηθήσουν στο κάθε ερώτημα σου, αυτό που μένει είναι να κάνεις τις ερωτήσεις και το ανάλογο ψάξιμο σε παλιά ποστ, πριν κάνεις τις ανάλογες αγορές ή κινήσεις .Έτσι θα βγεις ωφελημένος


ΥΓ.2: με την σύνθεση του ενυδρείου σου από ψάρια τη σκέφτεσαι να κάνεις?

Καλή συνέχεια
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01475 seconds with 11 queries