Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #11  
Παλιά 09-01-14, 21:46
Το avatar του χρήστη kgf12345
kgf12345 Ο χρήστης kgf12345 δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 08-03-2011
Περιοχή: rio atabapo(μεσα)-alto rio ilioupoli
Μηνύματα: 7.894
Προεπιλογή

ο τροπος που το ειχα στο μυαλο μου αρχικα,ητανε να μαζεψω εγω τα λεφτα (δικα μου λεφτα δηλαδη)και να κανω εκτυπωση μερικων εκατονταδων αντιτυπων.
αυτο γιατι δεν ξερω ποσοι ειναι προθυμοι να συμμετεχουν.

αν υπαρχουνε κιαλλοι που θελουν να βοηθησουνε στη διανομη,στην εκτυπωση η σε οποιο κομματι θελουνε,απο μενα ευχαριστως.

οσο για το απο ποιον και "ως τι" θα μοιραστει,δεν εξαρταται μονο απο εμας.

αν ο Τολης συμφωνησει,μπορουμε να βαλουμε το λογοτυπο του gab πανω πανω.και φυσικα θα γραφτει και οτι υπαρχει αδεια για την αναπαραγωγη του φυλλαδιου απο μας.

φυσικα αυτο δεν εξαρταται απο μενα,γιατι δεν ειναι δικο μου το φορουμ.

αλλα καταρχην πρεπει να συμφωνησουμε ως προς το τι ειναι οικονομικοτερο,καλυτερο και πιο πρακτικο να γινει.

αφισσα,η φυλλαδιο?

αν φτιαχτει το φυλλαδιο και εκτυπωσει οποιος θελει καμια 50αρια αντιτυπα και τα δωσει σε ενα καταστημα,τοτε μπορει να ειναι καλυτερα.

αυτο προυποθετει οτι θα το κανουνε πολλοι απο μας.
αν δεν προκειται να συμβει,τοτε ειναι καλυτερα να εκτυπωθουνε ολα μαζι και οποιος θελει να μοιρασει στα γνωστα του μαγαζια.

ολα ειναι προς συζητηση προς το παρον γιατι δεν ξερω ουτε τιμες ουτε τιποτα.

αν γνωριζει καποιος απο εκτυπωσεις ας το πει,να δουμε.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από delta66 Εμφάνιση μηνυμάτων
Ας παει ομως καποιος και μετα να κανει πως αγοραζει μονομαχο, για να δουμε αν υπαρχουν ακομα τα φυλλαδια εκτος καδου απορριμμάτων.

Αν εχουν παει καδο, μονο η διανομη χερι χερι με πελατες μπορει να κανει κατι.

σπυρο το σκεφτηκα κιεγω.η μονη "λυση" που μπορω να σκεφτω γιαυτο,ειναι οταν μοιραστουνε,να δωθει και η οδηγια να τα μοιραζουνε μονο σε αγοραστες μονομαχων και οχι σαν χαρτοπετεσετες.

αν παρει ενα καταστημα 50φυλλαδια,εχει αντιτυπα να μοιρασει,και εχει και το χρονο να φτιαξει κιαλλα αν θελει,η να κανει αφισα ενα και να το εχει στο μαγαζι.

στη χειροτερη περιπτωση,ακομα και ενα καταστημα να το κρατησει στο μαγαζι και να ενδιαφερθει,κερδος ειναι.

εκτος αυτου,ακομη και αν δεν μοιραστει και παει στα σκουπιδια,καποιοι επαγγελματιες θα το διαβασουνε.και μονο αυτοι αν ενημερωθουνε,κατι καναμε.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kgf12345 : 09-01-14 στις 21:46 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01771 seconds with 11 queries