Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #13  
Παλιά 15-09-04, 12:33
Theo Ο χρήστης Theo δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 04-08-2004
Περιοχή: London
Μηνύματα: 182
Προεπιλογή

Μια εικονα χιλιες λεξεις

σαν καινουριος που ειμαι στο forum ειδα διαφορες ερωτησεις και διαφορες απαντησεις και πολλες φορες μου δημιουργηθηκε η απορια για τις γνωσεις αυτων που γραφουν.

Χωρις να θελω να προσβαλω κανενα θα βοηθουσε αν μπορουσαμε να δουμε φωτογραφιες απο τα ενυδρεια μελων του forum. Αν κανω μια ερωτηση και καποιος μου προτεινει μια λυση, θα ηθελα να ξερω αν ο ιδιος εχει καταφερει να κρατησει τιποτα ζωντανο στο ενυδρειο του χωρις να με ενδιαφερει και πολυ το οτι το ενυδρειο του ειναι 1000 λιτρα και το εχει εδω και 10 χρονια(αδειο)(Μην παρεξηγηθει κανεις. Δεν αναφερομαι σε κανενα προσωπικα).

Δεν θα ηταν καλα να υπηρχε μια συζητηση για να μπορουν τα μελη να παρουσιασουν τα ενυδρεια τους με φωτογραφιες αλλα να μπορουν να ακολουθουν και την εξελιξη του ενυδρειου?(πχ Ενυδρεια Μελων οπως στη αρχικη σελιδα του ΠΣΦΕ αλλα σε μορφη συζητησης) Δηλαδη οχι παρουσιαση του τυπου "Καλως ηρθα εχω Χ λιτρα ενυδρειο ....... με 30 ανεμονες" αλλα να μπορει να συμπληρωσει και οτι μετα απο 6 μηνες δεν εμεινε ουτε σαλιγκαρι ζωντανο. η οτι οι ανεμονες ειναι μια χαρα και εβαλε και 30 ψαρια ρατσας Υ.

Φυσικα καταλαβαινω οτι δεν εχουν ολοι digital camera αλλα πιστευω θα ηταν μια καλη αρχη. Μπραβο σε αυτους που ειχαν την υπομονη/γνωσεις να κανουν το δικο τους web-site.
Και να μην ξεχναμε οτι οι περισοτεροι ξεκινησαμε το hobby επειδη νομιζουμε οτι τα ενυδρεια look cool οποτε γιατι να μην το μοιραστουμε αυτο και με αλλους.

γνωμη μου παντα.

Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01859 seconds with 11 queries