Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #23  
Παλιά 07-01-17, 20:12
Λάμπρος.Τ Ο χρήστης Λάμπρος.Τ δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 10-11-2015
Περιοχή: Μοσχάτο
Μηνύματα: 1.520
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Lefteris Novas Εμφάνιση μηνυμάτων
Αρνουμαι να πιστεψω οτι 2 3 γκαπι δεν χωρανε σε ενα ενυδρειο 30 λιτρων με εξοπλισμο..αρσενικα εστω..λοιπον απο οσα μου ειπαν τα παιδια δεχομαι τις αποψεις τους σαν εμπειροι που ειναι..δεν τρολλαρω κανεναν εσυ βγαζεις συμπερασματα, εδωσα 100 ευρω και μου λες πως δεν μπορω να βαλω τπτ εκει μεσα και οτι τα λιτρα δεν ειναι ικανα για δυο 3 μικρα ψαρακια..γνωριζω οτι τα προβληματα σε μικρα ενυδρεια ειναι πιο συχνα..το γκουραμι και την κιχλιδα θα τα δωσω πισω εννοια σου..προσπαθω μεσα απο τα λαθη μου να βελτιωθει δεν δεχομαι υποδειξεις απο ειρωνες..τα αλλα παιδια μου φερθηκαν και με συμβουλευσαν ευγενικα,σε αντιθεση με εσενα..ειρωνιες αλλου..εδω ειμαι οπως ολοι οι αρχαριοι που μαθαινουν απο τα λαθη τους..οσο για τα κεφαλαια γραμματα δεν ξερω προφανως νομιζεις οτι κατι ειπες..
-------------------------
Απευθυνομαι στον λαμπρο
Δεν είχα σκοπό να σου γράψω τίποτε άλλο και τον λόγο τον εξήγησα !!!
Την άγνοια την καταλαβαίνω και μάλιστα επειδή όλοι έτσι και ξεκινήσαμε, για αυτό το λόγο στο "πρώτο" θέμα που άνοιξες (επειδή άνοιξες πολλά θέματα για το ίδιο πρόβλημα) σου απάντησα πρώτος και μάλιστα με πολύ μεγάλη κατανόηση για το πρόβλημα σου....

http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=95368

Βλέπεις σε αυτό το θέμα κάποια ειρωνεία εκ μέρους μου ???

Ίσα ίσα που έκανα θέμα το γεγονός ότι έπεσες "θύμα" κάποιου ο οποίος εκμεταλεύτηκε την άγνοια σου για να σου πουλήσει κάτι που πρακτικά δεν εξυπηρετεί την ανάγκη σου.

Τώρα, το γεγονός ότι ΔΕΝ σου αρέσουν αυτά που σου έχω γράψει και εγώ, αλλά και άλλα παιδιά....και επιμένεις να ψάχνεις να βρεις τη μαγική λύση από κάποιον επόμενο ή προτιμάς να κάνεις αυτό που έχεις εσύ στο μυαλό σου, γιατί όπως γράφεις "δεν μπορείς να πιστέψεις ότι δεν μπορείς να βάλεις 2 - 3 Γκάπυ" ή κάποιο άλλο "μικρόψαρο" αφού έδωσες 110 ευρώ...!!!

Με αυτή την λογική λοιπόν αν είχες δώσει 1000 ευρώ για ένα "ενυδρείο" 10 ή 15 λίτρων, θα έπρεπε να βάλεις με το έτσι θέλω μέσα και Δίσκους και κάνα Παγκάσιους, και κάνα Γατόψαρο.... και εφόσον θα έμενε και χώρος γιατί όχι να έβαζες και καμιά 10αριά Τέτρα.

Είμαι λοιπόν ειρωνικός (κατ' εσένα) επειδή προσπάθησα να σε βοηθήσω αρχικά να καταλάβεις ότι δεν μπορείς να φιλοξενήσεις άλλα ψάρια εκτός μονομάχου, αλλά εσύ επέμενες, αδιαφορώντας για την ποιότητα ζωής των ζωντανών που φιλοξενείς ???

Είμαι ειρωνικός επειδή πιστεύω ότι όταν κάποιος ζητάει βοήθεια για κάτι οφείλει να ακούσει αυτούς που ρωτάει και όχι να τους ρωτάει και μετά να κάνει ότι γουστάρει ??? Αλήθεια γιατί ρωτάει τότε ???

Αν για όλα αυτά είμαι ειρωνικός...ε Τότε ΝΑΙ είμαι περήφανος που είμαι ειρωνικός !!!
και είμαι περήφανος που έχω βοηθήσει πάρα πολλά παιδιά εδώ μέσα που "ΘΕΛΑΝΕ" να ακούσουν !!!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01926 seconds with 11 queries