Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #22  
Παλιά 07-01-17, 20:01
Το avatar του χρήστη Κλεόβουλος
Κλεόβουλος Ο χρήστης Κλεόβουλος δεν είναι συνδεδεμένος
Mratibu wa Afrika jeshi
 
Εγγραφή: 20-12-2007
Περιοχή: 41.192471Ν, 26.304201Ε
Μηνύματα: 19.386
Προεπιλογή

Φίλε Λευτέρη
αν και έγραψαν κι άλλοι πιο πάνω, ας επαναλάβω ότι
στο φόρουμ αυτό κανείς δεν έχει να κερδίσει κάτι δίνοντας σου συμβουλές ή λέγοντας την άποψη του.
Όλοι όσοι έγραψαν προσπαθούν να σε κατευθύνουν σωστά ώστε και εσύ να απολαύσεις το χόμπυ χωρίς να απογοητευτείς αλλά και κυρίως να μη θυσιάζονται ζωές ζωντανών επειδή έτσι σου είπε ο πετσοπάς ή κάποιος φίλος ή διάβασες κάπου ή ή....

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Lefteris Novas Εμφάνιση μηνυμάτων
Αρνουμαι να πιστεψω οτι 2 3 γκαπι δεν χωρανε σε ενα ενυδρειο 30 λιτρων με εξοπλισμο..αρσενικα εστω..να το πιστέψεις λοιπον απο οσα μου ειπαν τα παιδια δεχομαι τις αποψεις τους σαν εμπειροι που ειναι..δεν τρολλαρω κανεναν εσυ βγαζεις συμπερασματα, εδωσα 100 ευρω και μου λες πως δεν μπορω να βαλω τπτ εκει μεσα και οτι τα λιτρα δεν ειναι ικανα για δυο 3 μικρα ψαρακιακαι 1000 ευρώ να έδινες όπως την πάτησαν και άλλοι πάλι το ίδιο θα ίσχυε..γνωριζω οτι τα προβληματα σε μικρα ενυδρεια ειναι πιο συχνα..το γκουραμι και την κιχλιδα θα τα δωσω πισω εννοια σου..προσπαθω μεσα απο τα λαθη μου να βελτιωθει δεν δεχομαι υποδειξεις απο ειρωνες..τα αλλα παιδια μου φερθηκαν και με συμβουλευσαν ευγενικα,σε αντιθεση με εσενα..ειρωνιες αλλου..εδω ειμαι οπως ολοι οι αρχαριοι που μαθαινουν απο τα λαθη τους..όλοι προσπαθούν με τον τρόπο τους να σε βοηθήσουν και να σωθούν τα ψάρια σου οσο για τα κεφαλαια γραμματα δεν ξερω προφανως νομιζεις οτι κατι ειπες..
-------------------------
Απευθυνομαι στον λαμπρο
αυτό που σου έγραψε ο Λάμπρος είναι σωστό :
"ΔΩΣΕ ΤΑ ΨΑΡΙΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟ.....ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΥΔΡΕΙΟ ΣΟΥ"
Δώστα λοιπόν και έλα να συζητήσουμε μετά πως μπορείς να φτιάξεις κάτι όμορφο σ' αυτό το ενυδρείο
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01496 seconds with 11 queries