Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #104  
Παλιά 05-02-11, 17:18
maikl Ο χρήστης maikl δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 12-12-2006
Περιοχή: Βεροια
Μηνύματα: 3.464
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Τσιόνογλου Σταύρος Εμφάνιση μηνυμάτων
ΕΓΩ με 15 Ε δεν γίνομαι μέλους του συλλόγου θέλω να είμαι απο τους λίγους εκλεκτούς η ΕΛΙΤ.
...ελα ρε Σταυρο και εγω δεν θεωρω οτι ΕΛΙΤ εισαι με 50 ευρω ας το ανεβασουμε κι αλλο το κοντερ να μεινουμε εγω και εσυ κι αλλοι 5-10....Οταν λεω ρεζιλίκια εννοω τα περι τι προσφέρει ο σύλλογος και τι θα κερδίσω εγω κλπκλπκλπκλπτα οποία έχουν χιλιοειπωθει.
Ολη η συζητηση γινεται για να κερδισει ο συλλογος μελη.....το τι οφελος θα υπαρξει μετα ειναι νομιζω αυτονοητο.Τι θα κερδίσει κάποιος τίποτε Τα κλαδέματα που έφερνα κάποτε και κάποια άλλα μελη που ηταν γραμμένα στο σύλλογομε το κιλό αν όχι με το τσουβάλι και πολλές φορες και είδη που σπάνιζαν στην Ελληνική αγορα πριν καν τον γνωρίσετε οι περισσότεροι γνώσεις που δίνονταν απο μέλη του συλλόγου ,η χαρα της συμμετοχής σε εκθεσεις οπως αυτη που γίνεται τωρα .......ειναι προς τιμη σας αλλα πιστευεις ειλικρινα οτι μονο χαρη στο συλλογο θα γινοταν αυτο?Αν ναι μπες και κανε εγγραφη και σ'αλλα φορα που κανουν συναντησεις εκτος συλλογου....και πολλοι απο σας κάνατε απο την χαρα σας που συμμετειχατε....ολοι μας καναμε σαν παιδακια κι οχι ολοι σας οπως λες... σαν παιδάκια με την καλή έννοια και πολλά άλλα.
Άσε που πιστεύω οτι πολλοι που δήλωσαν οτι θέλουν να γίνουν μέλη ,με 15 Ε το κάνουν μόνο και μόνο για να φανεί οτι είδες αν το είχατε κάνει απο την αρχή ετσι θα γράφονταν πολλοί περισσότεροι και οταν λήξει η συνδρομη δεν πρόκειτε να ανανεωθεί ξανα....γιατι το βλεπεις ετσι?Οι αρπαχτες των 50 ευρω πιστευεις οτι προσφερουν?Οσοι πληρωσουν φετος του χρονου θα ειναι σιγουρα?Πίκρα πολύ πικρα παίδες θα ερθω αυριο να σας δω και δεν πρόκειται να ξανασχωληθώ .
να φερω ρεβανι?(σε πειραζω και δεν ειρωνευομαι...)-
Σταυρο ειλικρινα πιστευω οτι λαθος δρομο διαλεξες(τον απολυτο..)Εδω ολοι μας ειμαστε για να συζηταμε
__________________
«Το δις εξαμαρτειν ουκ ανδρος σοφου»
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01505 seconds with 11 queries