Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #74  
Παλιά 20-10-12, 23:05
mikros84 Ο χρήστης mikros84 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 05-03-2011
Περιοχή: Θεσσαλονικη
Μηνύματα: 138
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από dimis1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
Παιδια,εδω παμε να κανουμε μια νεα προσπαθεια και εσεις τσακωνεστε για την ωρα συναντησης και ξακατινιαζεστε...

Το καλυτερο που εχω να κανω ειναι να διαγραψω ολο το θεμα και να το παμε απο την αρχη...

Συμφωνοι?
Δημήτρη καλησπέρα.
Και εγώ θα σου προτείνω να μην το διαγράψεις το πόστ, γιατί και από την αρχή να πάει πάλι εδώ θα καταλήξει πιστεύω.
Πιο πάνω τα παιδιά, o Gremian και ο Κουραμπιές, παρότι είναι νεαροί , τα είπαν όπως ακριβώς είναι.
Δηλαδή εδώ μιλάμε για τονσύλογο και οι φίλοι από το άλλο φόρουμ, μην τυχόν και χάσουν την συνάντησή τους, εκείνη ακριβώς την μέρα.
Δεν το καταλαβαίνω, γιατί απλά στην συνάντηση αυτήν πήγαινα και πηγαίνω και εγώ...και το καλοκαίρι έτυχε να είμαστε τρία άτομα όλα κι όλα.Ε και τι έγινε? Τότε όλοι ήτανε στα μπανάκια και στις παραλίες, και δεν τους έκαιγε τόσο η ψαροσυνάντηση...ενώ τώρα θα χαλάσει ο κόσμος αν πάνε, λίγο αργότερα και έρθουν να μιλήσουμε για τον σύλλογο.
Τέλος πάντων, θα προτείνω (για πρώτη φορά στο θέμα αυτό) μια εναλλακτική πρόταση.
Η συνάντηση στο λασκάλα να γίνει στις 11 το πρωί της 4ης νοεμβρίου.Να μίλήσουμε μια ωρίτσα και μετά οι φίλοι από το α4φ να πάνε στην συνάντησή τους...αν βέβαια συμφωνούν και τα παιδιά από εδώ.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01953 seconds with 11 queries