Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #15  
Παλιά 10-04-16, 00:45
Το avatar του χρήστη kesanis
kesanis Ο χρήστης kesanis δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 20-03-2010
Περιοχή: Αιγάλεω
Μηνύματα: 456
Προεπιλογή

Καλημέρα!
Καταρχήν ευχαριστώ για την βοήθεια που προσφέρεις με τις γνώσεις σου!
Καλά λοιπον το σκέφτηκα και εγώ. Εκανα μια γενναία αλλαγή σήμερα, σχεδόν όλο το νερό (πρέπει να ήταν 80%) και έβαλα άνθρακα.
Αύριο θα πάω σε εφημερευον φαρμακείο για να πάρω flagyl.
Την προηγούμενη εβδομάδα έλειπα εκτός Αθηνών για επαγγελματικούς λόγους. Γυρνώντας βρήκα τον χρονοδιακόπτη των φώτων να έχει μείνει πίσω σχεδόν 3 ώρες. Οπότε τα φώτα άναβαν άσχετα τελείως. Προφανώς αυτό έγινε λόγω κάποιας διακοπής ρεύματος αλλά δεν ξέρω πότε έγινε και αν άναψαν σε άσχετες ώρες πολλές φορές τα φώτα. Δυστυχώς, κάτι η αφηρημαδα (χάλασε ο ηλεκτρονικός χρονοδιακόπτης και έβαλα απλό μέχρι να επερνα αλλον), κάτι που δεν έχω προστατέψει τα φώτα (έχω σε ups μόνον τα φίλτρα), έγινε η στραβή.
Βέβαια δεν ξέρω αν αυτή η απορρύθμιση των φώτων είναι ικανή να την κάνει την ζημιά. Στην χειρότερη περίπτωση, θα άναψαν "άσχετα" τα φώτα 4 μέρες! Μιλάμε όμως (worst case), να έγινε η διακοπή με το που έφυγα!
Αλλιως δεν έχει συμβεί κάτι άλλο, ουτε έγινε κάποια αλλαγή (ζώα/φυτά). Τώρα κοντά τουλάχιστον.
Για την αναπνοή, δυστυχώς δεν πρόσεξα ιδιαίτερα, οπότε θα το δω αύριο μόλις ανάψουν τα φώτα.
__________________
Ποτέ μην λογομαχείς μ' έναν ηλίθιο. Θα σε ρίξει στο επίπεδό του όπου και θα σε κερδίσει λόγω εμπειρίας!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01394 seconds with 11 queries