Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #13  
Παλιά 28-09-11, 00:08
Το avatar του χρήστη Αντωνης Πατρα
Αντωνης Πατρα Ο χρήστης Αντωνης Πατρα δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 30-06-2011
Περιοχή: πατρα - βασιλικο
Μηνύματα: 297
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από panos-alex/polis Εμφάνιση μηνυμάτων
με τα μουλτις γενικοτερα η λεξη ακουασκειπ δεν ευσταθει και πολυ καθως αυτα το αναδιαμορφωνουν συμφωνα με τα γουστα τους.

αν θελεις πετρες - που κι εγω ειμαι υπερ του να υπαρχουν και καποιες πετρες μαζι με τα κοχυλια- θα σου προτεινα μια γωνια μονο να την αφιερωσεις σε πετρες...αλλα οχι μεγαλες και μονες τους οπως οι αρχικες σου.
αρκετα πιο μικρες πετρες και λιγες ...σε ενα σωρο που δημιουργει αναμεσα τους περασματα και κρυψωνες. θα δεις οτι κι εκει θα πηγαινουν καποια ψαρια...(και κυριως καποια "αφυπνιζομενα" νεαρα αρσενικα).
ετσι θα εχουν και λειτουργικο ρολο οι πετρες αλλα και θα σπανε λιγο το μονοτονο που θα υπηρχε αν ειχες μονο κοχυλια στην αμμο.

καλο θα ειναι να βαλεις λιγο φελιζολ κατω απο τις πετρες...οχι για τοσο για το βαρος των πετρων που θα ειναι ετσι κι αλλιως μικρο...οσο για το να τις ανυψωσεις λιγο μη τις θαψουν τα ψαρια.
καταλαβα πως θα το κανω.. απο μεγεθος αμμου ειμαι οκ η θα τους κατσει στο λαιμο?
__________________

Μπορεις να πας πιο μακρια με μια ευγενικη λεξη και ενα πιστολι,παρα με μια ευγενικη λεξη μονο.’ Al Capone
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01392 seconds with 11 queries