Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #55  
Παλιά 17-10-14, 08:29
Το avatar του χρήστη abrous
abrous Ο χρήστης abrous δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 30-10-2006
Περιοχή: Ν.Ηρακλειο
Μηνύματα: 211
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην abrous
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bouboulas Εμφάνιση μηνυμάτων
Άγγελε δυστυχώς δεν μπορώ να ανοίξω κανένα από τα παραπάνω λινκ. Όλα με οδηγούν εδώ http://export.farnell.com/jsp/home/e...equestid=57808 Είναι πάρα πολύ ενδιαφέρον οι πληροφορίες που δίνεις και θα με ενδιέφερε αν μπορούσες να επεκταθείς περισσότερο. Επίσης θέλω να σε ρωτήσω αν αντιμετωπίζεις προβλήματα με άλγες και τι ανάπτυξη έχεις στα φυτά.
Παραξενια του site της Farnell. Πατα ενα απο τα link και οταν σε παει στην σελιδα που μου εστειλες πατα πανω δεξια <Farnell export>. Θα σε οδηγησει στην αρχικη σελιδα του site. Απο εκεινη τη στιγμη και μετα αν κανεις δεξι κλικ στα link μου και <open link in new tab> θα βλεπεις κανονικα τη σελιδα που σου εστειλα. Εναλλακτικα μπορεις στην αρχικη του σελιδα να κανεις αναζητηση των κωδικων που γραφω.

Η αναπτυξη των φυτων μαζι με ~30ppm CO2 και λιπανση EI ηταν οργιωδης. Για μεγαλο διαστημα πετουσα μια σακουλα χορτα καθε παρασκευη. Προβλημα με αλγες αντιμετωπισα το καλοκαιρι καθως δεν εχω cooler και το δωματιο που εχω το ενυδρειο ειναι ζεστο. Ειχα επισης και αρκετα μεγαλο αριθμο Cardina Japonica καθως και οττοκυκλους που οπως φαινεται εκαναν καλη δουλεια. Καποια στιγμη περυσι ενα σκαλαρι που εχω περιπου 5 χρονια αρχισε να γινεται επιθετικο και μου εφαγε τις γαριδες σε ανυποπτο χρονο. Απο τοτε υπαρχει μια ελαφρια αυξηση στην αλγη που παρ ολα αυτα ειναι ελεγχομενη.

Θα γραψω περισοοτερα και για τα υπολοιπα φωτιστικα καθως δεν ειναι ιδια μολις βρω λιγο χρονο.

Καλημερα σε ολους,

Αγγελος
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01427 seconds with 11 queries