Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1264  
Παλιά 27-10-10, 14:13
Χαραμάδας Ο χρήστης Χαραμάδας δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 31-05-2007
Περιοχή: xarilaou-thessaloniki
Μηνύματα: 473
Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην Χαραμάδας
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από dimis_george Εμφάνιση μηνυμάτων
οχι και πιο παλιος!!!πρωτη φορα θα ερθω σε συναντηση!!οποτε....στους νεους την πρωτη φορα κανετε ολες τις χαρες!!για να ξαναερθει...
Αν έρχεσαι για πρώτη φορά ... δεν πληρώνεις τον καφέ σου ... αυτή την υποχρέωση την αναλαμβάνει ο Χάρης (drbig) που είναι ''large'' τύπος.
Απλά μετά τον καφέ πάμε σε ταβέρνα και ΜΟΝΟ εκεί πληρώνεις ... γιά όλους φυσικά.Αλλά μήν ανησυχείς ... ποτέ δεν έδοσε κάποιος ''νέος'' σε ταβέρνα πάνω από 250 euro.
__________________
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Αλέξης6 Εμφάνιση μηνυμάτων
Μην τσακώνεστε, έκανα λάθος στην πληκτρολόγηση , τα σπ3 για δώσιμο είναι 3 οπότε θα πάρει τα δύο ο Κώστας και το ένα ο 6981giwrgos...

Κώστα τα σκαλάρια τι μέγεθος έχουν??
Ρε 'συ Αλεξ...μήπως είναι 5 τα sp3 να πάρουμε και 'μείς 2 ....
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bokostas Εμφάνιση μηνυμάτων
Αν βγει κι άλλη, δώσε 2 στον Αλέξης6, εγώ θέλω τις συγκεκριμένες, ειδικά αυτή του christsos που μου άρπαξε κάτι ροδόστομους μέσα από τα χέρια μου.
Kώστα μου την ανούμπια την ''βλέπω ήδη δεμένη σε ξύλο και σε περίοπτη θέση στο μεγάλο ενυδρείο....
-------------------------
.... και επειδή ο απουσιολόγος (Bokostas) ... έγινε ''αγγελιολόγος'' για την Κυριακή έχομε και λέμε...

christsos
bokostas
Aλεξης6
drbig
6981giwrgos
dimis george

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Χαραμάδας : 27-10-10 στις 14:13 Αιτία: Automerged Doublepost
 
Page generated in 0,01436 seconds with 11 queries