Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #13  
Παλιά 12-04-11, 13:59
Το avatar του χρήστη Nektamen
Nektamen Ο χρήστης Nektamen δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 06-03-2011
Περιοχή: Χαιδάρι
Μηνύματα: 114
Προεπιλογή τελειωματα

Καλημερα παιδια και επιτελους βρισκομε στο τελειωμα της κατασκευης .
Η πλατη εχει παρει μεγαλο βαρος και ειναι σχεδον αντιστιχο με μιας πετρας και δεν πιστευω πος θα εχει μεγαλο προβλημα με την ανωση . Χτες σιλικοναρα την πλατη και την αφησα να στεγνωσει . Σημερα θα αρχισω τα γεμισματα και τα αδειασματα μεχρι να σταθεροπιοησω ph . Διεροτώμαι λιπόν ,αν θα ριξω μεσα την ετοιμη βοιλογια απο το αλλο ενυδρειο μου με το ετοιμο φιλτρο και τα συναφη λετε να εχω καπιο προβλημα με αυτη ? Υπαρχει περιπτωση να σκοτοσω την βιολογια μου ? Να περιμενω λετε ?
Ακομα δεν θα ριξω την βιολογια μεσα γιατι φοβαμαι , πρωτα θα μαθω θα ρωτησω και μετα

Θα σηκοσω φοτο συντομα με το αποτελεσμα εχω μεγαλη περιεργεια το πως θα ειναι
-------------------------
Παιδια επιτελους περαστηκαν ολα στην θεση τους μετα απο πολι κοπο , το πιο κουραστικο ηταν που αδειασα και γεμισα το ενυδρειο γυρω στις 10 φορες .
Ακομα δεν την τοποθετησα και τα ψαρακια μου κανουν σα τρελα να την εξερευνησουν
""Σκευτομαι""να χαρισω τα ψαρακια μου σε μια φιλι μου που θελει να μπλεχτει και αυτη στον κοσμο των ενυδρειων και σε κανα μηνα να βαλω κανα μικρο κοπαδι μεσα , με πολλα χορταρακια που τα γουστραρω τρελα, θα μπορουσα να βαλω κατι αραγε?

Εφερα πολυ κοντα την καμερα και φενονται πολες ατελειες αλλα αμα το κιτας απο το 1 μετρο δεν φενετε τιποτα και ειανι σαν να ειναι τελειως φυσικο .


Uploaded with ImageShack.us

Ευχαριστω
__________________

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Nektamen : 12-04-11 στις 13:59 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01565 seconds with 11 queries