Θέμα: κ1 filter media
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #6  
Παλιά 01-09-14, 18:57
Το avatar του χρήστη pigasos
pigasos Ο χρήστης pigasos δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 30-07-2014
Περιοχή: κοζανη
Μηνύματα: 23
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από aliens- Εμφάνιση μηνυμάτων
Όταν είχα παραγγείλει την καλύτερη τιμή την βρήκα εδώ.
http://www.littlebigpet.co.uk/koi-ca...es-p-2735.html
Για παραγγελία 50λτ μου ζήτησαν 30ε μεταφορικά. Αν παραγγείλεις 100λτ μάλλον θα σου χρεώσουν 60ε τα μεταφορικά λόγο όγκου.
Στα 50λτ βλέπω ότι πάνω κάτω τα ίδια έρχονται σε λεφτά. Καλύτερα να τα δώσεις σε ελληνικό μαγαζί μπας και αναπτυχθούμε σε αυτόν τον τομέα.

Να σου πω και 2 πράγματα να τα έχεις τον μυαλό σου.
1) το Κ1 από μόνο του δεν θα σου κάνει δουλειά. Μπορεί να κάνει καλή απονιτροποίηση αλλά δεν μαζεύει τις ακαθαρσίες και την μπίχλα. Θα χρειαστείς ένα προφίλτρα με π.χ. Ιαπωνική ψάθα (japanese matting) για να σου τα μαζεύει.
2) Τα Κ1 πιάνουν μεγάλο όγκο. Τα cryston bio πολύ μικρό όγκο
Πραγματικά το θέμα παραγγελία από έξω είναι μια πονεμένη ιστορία. Απλά τα εδώ καταστήματα θα πρέπει να κάνουν καλύτερες τιμές δεν είναι δυνατόν να πουλάνε στην Γερμανία kaldnes-k1-50λίτρα 64 euro!!! και αυτή απο Αγγλία τα φέρνουν (evolution aqua)ενώ εδώ 66 ευρο τα 30 λίτρα. ..θα μου πείτε ανάλογα την ζήτηση και η προσφορά τέλος πάντων μακάρι να πάμε επιτέλους μπροστά. ...Ούτε ένα bottom brain δεν μπορούμε να βρούμε εδώ τι να λέμε τωρα.. πριν από το βαρέλι με το Κ1 έχω άλλα 2 βαρέλια το ένα με αμμοχαλικο και το άλλο με ψάθα και βούρτσες .ευχαριστώ πάντως
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01499 seconds with 11 queries