Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #5  
Παλιά 25-02-20, 22:08
Το avatar του χρήστη Κλεόβουλος
Κλεόβουλος Ο χρήστης Κλεόβουλος δεν είναι συνδεδεμένος
Mratibu wa Afrika jeshi
 
Εγγραφή: 20-12-2007
Περιοχή: 41.192471Ν, 26.304201Ε
Μηνύματα: 19.386
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από fotis_cycling Εμφάνιση μηνυμάτων
........
Καθαρή παραλία δυστυχώς δεν μπορώ να βρω οπότε πάμε στην λύση της αγοράς.. Κάνω attach μερικες φωτο με διαφορετικες κοκομετριες.. ποια θα μου πρότεινες? και περιπου ποσα κιλα να υπολογιζω? 2-3mm και τόση όσο να καλύψει γύρω στα 5εκ του βυθού - κάνε τις πράξεις να βρεις τον όγκο που θέλεις να καλύψεις

Σχετικα με την ελαφροπετρα! ποσα περιπου κιλα να υπολογιζω? εχεις καποια εικονα? Ανάλογα τον όγκο των καλαθιών των φίλτρων σου. Πάρε ένα σακί που έτσι κι αλλιώς θα σου χρειαστεί (εγώ, επειδή είναι και φτηνή, κάθε φορά που μπουκώνει ανανεώνω μια ποσότητα αντί να την πλένω)

Επίσης παράγγειλα υγρα τεστ νερου... θα τα εχω σε 2 μερες περιπου ωστε να δουμε σε τι κατασταση ειναι το νερο βρυσης για να σχεδιασουμε τα συμπληρωματα αν χρειαζονται.. (ελπιζω οχι.. δεν μ αρεσει η πολυ χημεια μεσα στο ενυδρειο) Έχω την εντύπωση ότι τα νερά εκεί είναι πολύ πιο μαλακά απ' ότι εδώ αλλά θα δούμε. Η άμμος και οι πέτρες που θα χρησιμοποιήσεις να είναι ασβεστολιθικές ώστε να βοηθήσουν μακροπρόθεσμα.

σχετικα με τους θερμαντηρες... να το κανω 2χ 150 για καλυτερο distribution ή 2χ200 ? 2χ200

ευχαριστω πολυ!
..........
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01446 seconds with 11 queries