Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #33  
Παλιά 09-10-10, 10:28
drbig Ο χρήστης drbig δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 12-11-2009
Περιοχή: ΣΑΛΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕ ΑΡΕΣΕΙ
Μηνύματα: 887
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bokostas Εμφάνιση μηνυμάτων
Αλέξανδρε εμένα προσωπικά, ο "θρόνος του Δία" μου άρεσε πάρα πολύ και σε καμμία περίπτωση δεν τον κατατάσω σ' αυτήν την κατηγορία ενυδρείων
που περιέγραψα παραπάνω. Βρίσκω την υλοποίηση της ιδέας πολύ πετυχημένη. Το ότι είναι εμπνευσμένο από εικόνα ξηράς, θα με χάλαγε, αν δεν είχες
καταφέρει να με παραπέμπει άμεσα σε υποβρύχιο τοπίο, όπου περιμένω να δω ψάρια. Αυτό ακριβώς που δεν μου εμπνέει το ενυδρείο που κέρδισε
την πρώτη θέση. Και να είσαι βέβαιος ότι αν δεν μου άρεσε ο θρόνος, δεν θα δίσταζα ούτε στιγμή να το πω, δεν είναι υποχρεωτικό να αρέσει σε όλους.

Αυτά που έγραψες για τους κανονισμούς του διαγωνισμού είναι σωστά, απλά εγώ θα προτιμούσα να παίρνει εξτρά πόντους το ενυδρείο που θα
"θυμίζει" ενυδρείο και όχι πίνακα επίγειου τοπίου, αυτό που θα σε ταξιδεύει κάτω από το νερό, αυτό που θα σε πείθει ότι πρόκειται για κομμάτι του
βυθού που με μαγικό τρόπο ξεριζώθηκε ολόκληρο και αυτούσιο μεταφέρθηκε ανάμεσα στα 5 τζάμια της γυάλας, αυτό εννοώ φυσικότητα.
Εδώ συμφωνώ ! Αλλά νομίζω οτι υπάρχει κατηγορία ειδική γι αυτο.. Νομίζω υπάρχουν οι κηποι και τα φυσικά. σωστό ή λάθος??
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01433 seconds with 11 queries