Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #25  
Παλιά 10-02-14, 22:19
Το avatar του χρήστη Eliccaios
Eliccaios Ο χρήστης Eliccaios δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 13-03-2012
Περιοχή: Πειραιας
Μηνύματα: 246
Send a message via Skype™ to Eliccaios
Προεπιλογή

Δεν το βρησκο σωστο να ανοιξουμε ενα θεμα εδω σε αφτο το φορουμ ειναι για ενυδρεια εχει φτιαξει λογαργιασμο στο φορουμ το αλλο που λεμε για πουλια και του εχουνε δοσει η εξης ερωτησεις που εχει κανει κι εδω ....
Και μαρια πιστεψε μαι καμια συσκεβασμενει τροφη δεν ειναι καλη γιατι περιεχουνε καπιου ειδους μπισκοτα και τα λενε βιταμηνες εχουνε χασει πολλα παιδια απο το συγκεκριμενο πραγμα τα πουλια τους και εγω ...

Ο λογος που το λεω αυτο για τα μπισκοτα ειναι επιδει εκτος οτι τα πλασαρουνε για βιταμηνες εχουνε και χρωστικες που ειναι βλαβερες για ενα πουλι και μετα ρωταμε εμεις γιατι κανει διαρια και ειναι ακεφω αφτο προερχαιτε απο το συγκεκριμενο μπισκοτο σε καπια στιγμη παθενει δηλητιριασει εγω ναι μεν περνω συσκεβασμενει τροφη αλλα δεν ξερεις τι κοπο κανω να το βγαλω το μπισκοτακι αφτο δεν το εχω ξανα δωσει απο αφτο που πηγε να γινει σε ενα μπατζι μου πιστεψε με εχω περασει και εχουνε δει πολλα τα ματια μου αλλα εμαθα και καλητερα να διαβασει πρωτου παρει μπατζι εγω τα ειχα παρει και τι εκανα το μονο εβαζα τροφη και τα εβλεπα μετα οταν μπηκα στο φορουμ και διαβασα καταλαβα τη ειχα κανει λαθος αλλα ητανε πλεον αργα ειχα χασει 2 μπατζι ....



και βεβαια θα φτιαξει ενα ατομο μιγμα σπορον αμα θελει το καλητερο για το παπαγαλακι του η οτιδηποτε αλλο πτηνο...

Οσο για της αυγοτροφες η δικια μου ειναι φτιαγμενει απο βρωμη τα κουακερ που εχει το καρφουρ καλαμποκαλευρο 4 αυγα 250γρ γαλα φαρινα γιωτης 2-3 κ.σουπας ,αυτη την συνταγη κανω εγω οπιος θελει να την παρει για να την κανει στα πουλια μπορει να την κανει ειναι ευκολη και μπορει να την εμπλουτησει με πολλα πραγματα ακομα ....

και δεν ειναι λιγα τα ατομα που εχουνε δικα τους μιγματα για τα παπαγαλακια η για καναρινια ...
__________________
ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΑΡΧΗ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΤΟ!!!!!!!!!!!!!!.....
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01459 seconds with 11 queries