Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #2  
Παλιά 14-07-15, 23:31
Andreas-golf2 Ο χρήστης Andreas-golf2 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 07-12-2010
Περιοχή: Αθηνα (Παλληνη)
Μηνύματα: 4
Προεπιλογή

Φίλε μου όταν αποφάσισα και εγώ να φύγω από την wind είχα μια παρόμοια ιστορία. Βέβαια εγώ ήμουν χρόνια οπότε είχε λήξη και το συμβόλαιο μου για να καταλάβεις. Παρ'όλα αυτά πάω στο κατάστημα κάνω αίτηση διακοπής και μου λένε πως λόγο ημερομηνίας που έκανα την αίτηση θα μου έρθει 1 ακόμα λογαριασμός να πληρώσω και όλα οκ. Εντάξει λέω τι να κάνουμε μπορεί να φταίω και εγώ.. Έρχεται ο λογαριασμός τον πληρώνω οπότε φαντάζομαι και εγώ πως είμαι εντάξει. Εν το μεταξύ είχα πάει ήδη στον ΟΤΕ και είχα κανονικά τηλέφωνο από τον ΟΤΕ. Περνάει 1 μήνας ακόμα και μου σκάει πάλι λογαριασμός της wind. Πάω στο κατάστημα πάλι και λέω τι γίνεται ρε παιδιά τι λογ/σμός είναι αυτός πάλι. Το κοιτάνε οι υπάλληλοι και μου λένε λάθος έχει γίνει αγνοήστε τον. Περνάει άλλος ένας μήνας να σου έρχεται και άλλος λογαριασμός. Ξαναπάω στο κατάστημα πέρνουμε τηλέφωνο την wnd και μου λένε πρέπει να τον πληρώσετε τον 1ο που σας έχει έρθει και 2ος θα διαγραφεί. Πέφτει 1 τσακωμός και τον παρατάω απλήρωτο. Μετά από κανα 2 - 3 μήνες μου έρχεται ειδοποίηση από την wind ότι έχω ανεξόφλητες υποχρεώσεις και αν δεν προβώ στην τακτοποίηση τους θα κινηθούν νομικά. Καλά λέω ας κάνουν ότι θέλουν εγώ δεν το πληρώνω!! Ξέχασα να πω ότι το ποσό που έμεινε και εν τέλει δεν πλήρωσα μέχρι σήμερα είναι 30€. Αυτό που μπορώ να σου προτείνω απ' ότι ενημερώθηκα και εγώ αργότερα είναι να απευθυνθείς στην προστασία του πολίτη ή σε μια οργάνωση ακόμα που δεν θυμάμαι αυτή την στιγμή το όνομά της.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01448 seconds with 11 queries