Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #12  
Παλιά 02-03-18, 09:57
Νικολέτα Ο χρήστης Νικολέτα δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 02-08-2015
Περιοχή: Θεσσαλονικη
Μηνύματα: 531
Προεπιλογή

Χαχαχα Δήμητρα , από εκεί το πήρα . Απλώς ένω παρείγγειλα το 2λιτρο στα 54 ευρω που το είχαν διαθέσιμο κατόπιν παραγγελείας και αφού περίμενα 1,5 μήνα με παίρνουν τηλεφωνο και μου λένε 2λιτρο δεν υπάρχει δεν το φέρνουμε αυτο τον κωδικο . Οπότε μου λένε μπορούμε να σου στείλουμε με προσφορά και καλυτερη τιμή 3 μισόλιτρα για να μην χασεις τα λεφτά σου. Λέω οκ και ρωτάω πόσο θα βγουν και πότε θα έρθουν. Μου λένε 54 ευρώ τα 3 μισόλιτρα συν κάποια μεταφορικά και θα ειναι εκει περιπου σε κανα μήνα .... Οποτε το Prime έφτασε στα χέρια μου 3 μήνες σχεδόν μετά που το πλήρωσα και επίσης πλήρωσα επιπλέον οταν έφτασε 6,60 μεταφορικά . Οποτε συνολικά 61 ευρώ για 3 μονολίτρα που είναι και σχεδον η κανονική τους τιμή και όχι καλυτερη καθώς έχεις 21,99 το ένα ..... Τέλοσπάντων οι άνθρωποι τουλάχιστον ήταν ευγενικότατοι μέσω τηλεφώνου για αυτό και τους έβαλα 4/5 αστέρια στο facebook :P . Tέλος καλό ολα λοιπόν , αφου έχω το προιον στα χέρια μου είμαι ήσυχη αν και με το 1000άρι ζήτημα να πάνε κανα χρόνο και τα 3 τα μισόλιτρα γιατι συνολικά έχουμε 1000+300+200+200+120 ενυδρεια ...
Και σκέφτομαι να στήσω και μια 500λιτρη πισίνα στον κήπο για να πετάξω μέσα κατι common και commets που δεν θέλω στα ενυδρεια μιας και σκεφτομαι να βάλω τα butterfly tails telescope eyes που βρήκα και λατρεύωω <3 !!!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01423 seconds with 11 queries