Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #184  
Παλιά 23-05-18, 11:33
Το avatar του χρήστη aliens-
aliens- Ο χρήστης aliens- δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 27-04-2011
Περιοχή: Αθηνα - Βρηλισσια
Μηνύματα: 531
Προεπιλογή

Για σου Αρτρεμισία.

Θα διαφωνήσω με τα αρχικά σου λεγόμενα, αλλά φυσικά θα συμφωνήσω με τα υπόλοιπα που λες.

Από την στιγμή που οι αντλίες μπουκώσουν και δεν περνάει νερό στα φίλτρα, όσο δυνατή / μεγάλη να είναι η φίλτρανση δεν έχει κανέναν νόημα. Αν δεν είχα αεραντλία θα ήταν ακόμα ποιο άσχημα τα πράγματα, για τα ΚΟΙ.

Από θέμα φίλτρανσης εννοείτε ότι τα ψάρια μεγαλώνουν και έχουν απαιτήσεις. Ακριβώς για αυτό το λόγο έκανα τέτοιες αναβαθμίσεις στην κυκλοφορία και στα φίλτρα και αυτά δεν έχασαν την ευκαιρία να μου το δείξουν με το δικό τους ξεχωριστό τρόπο, χεχε. Είναι κάτι που δεν θα ασχοληθώ πάλι (σύντομα τουλάχιστον ).

Το μόνο που απομένει να ασχοληθώ είναι τα φυτά ήταν και η κύρια αιτία του κακού. Δεν θέλω να τα διώξω εντελώς και να χάσω τα πλεονεκτήματα που προσφέρουν. Σίγουρα όμως πρέπει να γίνει επανασχεδιασμός.

Αχχχχ, η αναβάθμιση / επέκταση της λίμνης είναι από μόνο της μεγάλο κεφάλαιο και σίγουρα μονόδρομος στην περίπτωσή μου. Είναι όμορφα τα άτιμα. Με έχουν φάει οι οικογενειακές υποχρεώσεις και δυστυχώς έχω αρκεστεί μόνο σε αναβαθμίσεις και όχι στο να φτιάξω πάλι κάτι από την αρχή.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01430 seconds with 11 queries