Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #45  
Παλιά 31-07-16, 11:53
Το avatar του χρήστη voas
voas Ο χρήστης voas δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 29-04-2015
Μηνύματα: 4.877
Προεπιλογή

[QUOTE=ababapanos;956475]καλησπερα, σημερα που αναψα τις λαμπες για πρωτη φορα ειδα οτι ειναι 2 ζευγη απο ασπρη και ροζ...στο εχω γράψει πιο πάνω!

Μηπως πρεπει να αφαιρεσω τις ροζκαι στην θεση τους να αγορασω και να βαλω 2 μπλε?και αυτο επισης στο εχω γραψει!όποτε μπορείς ναι άλλαξε τες!

Και για το βραδυ οταν θελω να βαλω moon light φωτισμο πως θα το κανω απο την στιγμη που μαζι με τις μπλε θα αναβουν και οι ασπρες?έχεις δυο επιλογές:
η ανοίγεις φωτιστικό και αλλάζεις την συνδεσμολογια τους!
η βάζεις μια λεντοταινια μπλε μόνο για moon light με χρονοδιακοπτη!


Μηπως πρεπει στην μια βαση να βαλω τις 2 μπλε μαζι και στην αλλη τις αλλες δυο? απλα θα ειναι λιγο μονοπλευρος ο φωτισμος ετσι οπως το βλεπω...
ειναι λαθος αυτο πιστευω!
-------------------------
Εγω σαν ασχετος συνεχιζω τις ερωτησεις...καλά κάνεις!κανένας δεν γεννήθηκε σε ρεεφ
Πηγα την πρωτη βολτα μεχρι την θαλασσα με τα μπιτονια και μαζεψα τα πρωτα 80 λιτρα νερο.
Το νερο ομως οπως θα δειτε δεν ειναι καθολου διαυγες. Ειναι πολυ θολο. το εχω κανα δυωρο μεσα και ακομα να ξεθολοσει.
Εννοειται πως δεν μπορουσα να παω βαθια για να το μαζεψω , πηγα στα ριχα. Σιγουρα παιζει ρολο που η θαλασσα δεν ηταν ηρεμη γιατι ειχε λιγο κημα.

Το θεμα ειναι τωρα τι κανω να το αφησω ετσι και απλα αυριο να παω σε καθαροτερη θαλασσα? (οχι οτι αυτη ηταν βρομικη , ουτε φουσκαλες ειχε ουτε σκουπιδια)
ειναι λάθος αυτο που έκανες!καλο είναι να το αδειασεις!
εγω στην θέση σου θα το ξεπλενα και με ξύδι!
αυτό που σου είπε ο σακης ειναι το πιο σωστό!
φιλε μου πρέπει να έχεις υπομονή!
περίμενε την α.ο. να ερθει!
πάρε και την κυκλοφορία σου.........
φτιάξε το νεράκι σου με αλάτι και στην συνέχεια βάλε μεσα τον ζ.βραχο να τρεχει με κυκλοφορία!
πως θες να βάλεις μέσα ζ.βραχο με μισό νερό απο θάλασσα και μισό απο βρύση?και μετα θα βάλεις μέσα τον βράχο?και χωρίς κυκλοφορία?
ο βράχος πρέπει να αερίζεται και μάλιστα καλα!

καλη συνέχεια να έχεις σου εύχομαι!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01604 seconds with 11 queries