Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #5  
Παλιά 25-06-08, 12:45
Το avatar του χρήστη gohn1990
gohn1990 Ο χρήστης gohn1990 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 16-02-2008
Περιοχή: Κερατσινι
Μηνύματα: 284
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από xontros Εμφάνιση μηνυμάτων
Γιάννης, σωστά? Το εγχείρημα στο συγκεκριμένο μέγεθος δε νομίζω ότι πολυ-συμφέρει, εκτός κι αν έχεις τζάμια/σιλικόνη που να περισσεύουν.. Σκέψου ότι αγοράζεις μία σιλικόνη και δε χρησιμοποιείς ούτε τη μισή, μήν πω ούτε το 1/3.. Μάλιστα, και ο τζαμάς της γειτονιάς με έκλεψε λιγάκι, το ίδιο και ένα συνοικιακό pet-shop απ'όπου πήρα τη σιλικόνη (το praktiker μου πέφτει μακριά και δεν προλάβαινα), οπότε τα νούμερα που πλήρωσα δεν είναι αντιπροσωπευτικά..

Εξ'άλλου, έχω δει στο Fish-Only (αγ. παρασκευή) αντίστοιχα κυβάκια με περίπου 10ευρώ, ενώ και το Water Inn φέρνει κάποια μικρά ενυδρειάκια, αντίστοιχης χωρητικότητας, με πορτατιφάκι και φιλτράκι hang-on (θερμοστάτης extra), με αρκετά χαμηλή τιμή..

Το DIY το έκανα περισσότερο για την εμπειρία και το χαβαλέ, είπα να δοκιμάσω μόνος μου με τις οδηγίες που κυκλοφορούν online, να δω τι θα καταφέρω..
Γιαννης ,Γιαννης............και εγω βασικα πιο πολυ για να παρω μια γευση απο diy ενδιαφερομαι.......περιμενω να δω τα αποτελεσματα και να ακουσω συμβουλες .............
__________________
passive viewers.........
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01433 seconds with 11 queries