Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #10  
Παλιά 22-09-11, 02:25
mixalis p Ο χρήστης mixalis p δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 11-12-2009
Περιοχή: Ιωαννινα
Μηνύματα: 473
Προεπιλογή

Φιλε μου σορρυ, αλλα πρωτα απ' ολα επρεπε να τα σκεφτωσουν ολα αυτα που λες πριν παρεις το ζωο! Επειδη κ εγω αντιμετωπιζω προβλημα με την μητερα μου επειδη δεν θελει τα ζωα.... Λοιπον, επειδη μενω σε μονοκατοικια με κηπο απο μικρος μαζευα ζωα! Μπορω να σου πω οτι ειμαι το μονο μελος της οικογενειας μου που μου αρεσουν τα ζωα! Απο 4αρων χρονων που αρχισα να μαζευω κατοικιδια στο σπιτι αρχισε να φωναζει η μητερα μου. Πιστευε οτι τα σκυλια, οι γατες κ τα υπολοιπα κατοικιδια ηταν δεσμευση κ αν θελαμε να φυγουμε για διακοπες, θα επρεπε να βαζαμε καποιο ατομο να τα φροντιζει! Να σου δωσω και παραδειγματα, ελεγε οτι καποια ζωα δεν προκειται να μπουνε σπιτι, οπως ερπετα, σκυλια, τροκτικα! Και ομως ειχα παρει ιγκουανα και χαμστερ,ακομη εχω 2 γιορκσαϊρ μεσα στ δωματιο μου ... το ιδιο ελεγε κ με τα ενυδρεια 1-2 το πολυ, εχω ομως 6! Απο το σπιτι διωξαμε καναπε για να μπει το ενα ενυδρειο! Ακομη ελεγε παντα μολις ειναι να παω φανταρος ποιος θα τα προσεχει ολα αυτα τα ζωα, γιατι εχω αρκετα, και ομως τα φροντιζε ολα η μητερα μου....παρόλο που δεν τα ηθελε! Παρεπιπτοντως σπιτι μου εχουν ερθει καποιοι φιλοι απο το φορουμ εδω κ εχουν δει ολα τα ζωα σε τι καταστασεις βρισκονται κ τη φροντιδα τους δινω καθημερινα! Γι αυτο προσπαθησε να την πισεις την μητερα σ να κρατησεις τον σκυλο!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01502 seconds with 11 queries