Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #11  
Παλιά 15-01-11, 00:03
Χαραμάδας Ο χρήστης Χαραμάδας δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 31-05-2007
Περιοχή: xarilaou-thessaloniki
Μηνύματα: 473
Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην Χαραμάδας
Προεπιλογή

Αξιοτιμε κύριε Τόλη,

Θα σας παρακαλούσα και εγώ να επαναφέρετε το thread που ξεκίνησε ο ''drbig'' με τιτλο Συναντησεις Βορείου Ελλάδας 2011, που αναφέρεται σε συναντησεις που ΔΕΝ είναι υπο την αιγίδα του ΠΣΦΕ.
Εχετε απόλυτο δίκιο ότι ο μόνος που μπορεί να πει ανεπιθύμητο κάποιον στις ''ΚΑΘΙΕΡΟΜΕΝΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Β.ΕΛΛΑΔΟΣ'' είναι ο ΠΣΦΕ.
Ουδέποτε έγινε κάποια τέτοια κίνηση.
Αυτές τις συναντήσεις κύριε Τόλη,τις ''ανεπίσημες'' που δεν έχουν καμία σχέση με τον ΠΣΦΕ παρά μόνο με τον GAB τις ξεκίνησα εγώ με 3-4 φίλους (και με μέσον επικοινωνίας ΤΟΝ gab),όπου πίναμε τον καφέ μας κάθε Κυριακή,τα ούζα μας και τις ταβέρνες μας μεσοβδόμαδα κ.ο.κ.
Κυριακή με Κυριακή η παρέα μεγάλωσε και έφτασε να μην μας χωράει το μαγαζί που πηγαίναμε.
Εδώ έγινε η κίνηση που αναφέρετε πιο πάνω( ανεπιθύμητος),από μένα προς κάποιο μέλος(του GAB) γιατί θεώρησα μετά από πολλές συναντήσεις ,ότι το μέλος αυτό δεν ''ταίριαζε'' με το ύφος των υπολοίπων.
Κύριε Τόλη επειδή αναφερθήκατε σε ειρωνία δεν νομίζω να υπήρχε κάποια πρόθεση από όλους εμάς,γιατί είμαστε σοβαροί άνθρωποι και άν διαπιστώσατε κάτι τέτοιο από εμένα,ζητώ συγνώμη.
Παρακαλώ επαναφέρετε το thread,γιατί τα μέλη(του GAB) που δήλωσαν συμμετοχή,στον''καφέ της Κυριακής'' θα ψάχνονται,όπως και τα μέλη που δεν πρόλαβαν να δηλώσουν συμμετοχή....για να κλείσουμε και τραπέζια.
Ευχαριστώ.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Κλεόβουλος Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν έχω καταλάβει
Χάρη έχεις αναλάβει να εκπροσωπείς κάποια ξεχωριστή παρέα που δεν γνωρίζω?
Ποτέ και κανείς στην παρέα που συμμετέχω εγώ δεν διαχωρίστηκε από φίλους που συμμετέχουν ή όχι στον ΠΣΦΕ,στο Gab ή αλλού.
Αγαπητέ Κλεόβουλε νομίζω εξηγώ πιο πάνω την παράκληση του Χάρη.
Το θέμα είναι ότι άρχισαν κάποια μέλη να μου στέλνουν μηνύματα για το ''αν παίζει καφές την Κυριακή???"
Ο Χάρης ζήτησε να επανέρθει το thread για να μην ψάχνονται οι φίλοι.
Η ''ξεχωριστή παρέα'' που αναφέρεις (αν ισχύει αυτό) έχει και τηλέφωνα.Οι υπόλοιποι φίλοι όμως???
Εσύ δεν θέλεις να βρεθούμε όλοι την Κυριακή???
Αν θέλεις ...βοήθησε..

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Χαραμάδας : 15-01-11 στις 00:03 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,14799 seconds with 11 queries