Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #3  
Παλιά 27-09-14, 11:48
giorgos afriki Ο χρήστης giorgos afriki δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 20-06-2014
Περιοχή: αθηνα
Μηνύματα: 93
Προεπιλογή

αυτο θα κανω αν δεν χασω κανενα αλλο ψαρι αυριο ειναι τελευταια μερα θεραπειας λεω να αδιασω πολυ νερο περιπου 70% μετα πρεπει να βαλω ανθρακα οπωςδηποτε αμα ομως βγαλω πολυ νερο δεν θα χαλασω την βιολογια και θα πεσει και πολλυ και η σκληροτητα?πες μοθυ ποσο νερο να βγαλω και μετα ποσο πριμε να ριξω θελει και stability??και οσο με την χλωρινη που λες για να απολυμανο τις αποχες να αραιωσω μεσα σε νερο λιγο χλωρινη? ποσο να τα αφισω μεσα?? και μετα τα βγαζω απο την χλωρινη η τα αφεινω εκει? η μετα την χλωρινη πρεπει να τις ξεπλυνω???ή τα βγαζω οπως ειναι να στεγνωσουν??μετα αμα τα βαλω μεσα στο ενυδρειο δεν θα παθουν τιποτα τα ψαρια απο την χλωρινη???? γενικα πες μου να ξερω προτου βαλουμε οτιδηποτε στο ενυδρειο ακομα και τα χερια πρεπει να τα πλενουμε με χλωρινη??και οσο για το flagyl να το βαλω τελικα στο ενυδρειο αν ναι ποσο στα 700 λιτρα μου και ποτε γενικα το βαζουμε ???συγνωμη κλεοβουλε για τις πολλες ερωτησεις αμα μπορεισ απαντησε μου σε ολες για να μου ληθουν οι αποριες??ευχαριστω ποολυ φιλε
Y.Γ. ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ ΘΑ ΜΑΘΩ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ(ΠΕΣΕ ΚΑΤΩ ΚΩΛΟΨΑΡΟ)ΧΑΧΑΧΑΧΧ
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01388 seconds with 11 queries