Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #60  
Παλιά 08-06-18, 21:25
Το avatar του χρήστη Κλεόβουλος
Κλεόβουλος Ο χρήστης Κλεόβουλος είναι συνδεδεμένος
Mratibu wa Afrika jeshi
 
Εγγραφή: 20-12-2007
Περιοχή: 41.192471Ν, 26.304201Ε
Μηνύματα: 19.386
Προεπιλογή

Νίκο εγώ παρέθεσα τα λόγια της Νικολέτας με βάση τα οποία έγιναν οι σχολιασμοί. Δεν μπορώ να γνωρίζω τι συζητήσατε μεταξύ σας και ποιανού η άποψη εφαρμόστηκε. Εκ των υστέρων γράφεις την άποψη σου αλλά αυτό που με ενόχλησε είναι ότι κατηγόρησες συλλήβδην όλα τα μέλη των φόρουμ σαν άσχετους με το θέμα λες και πρώτη φορά είδαν ενυδρείο με σαμπ. Δεν θα αμφισβητήσω εγώ τις ικανότητες σου σαν επαγγελματία, εξάλλου έχω δει όμορφες δουλειές σου, αλλά μάθε να δέχεσαι την κριτική ακόμα κι αν είναι αυστηρή. Συμφωνώ ότι αν ένας πελάτης σου ζητήσει ένα τερατούργημα εσύ πρέπει να το φτιάξεις ακόμα κι αν διαφωνείς αλλά δεν χρειάζεται να το υπερασπιστείς κιόλας Φιλικά όλα τα παραπάνω αλλά μην μας αδικείς. To GAB επιτρέπει να ακούγονται όλες οι γνώμες και ο αντίλογος εντός των ορίων.
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dream Waters Εμφάνιση μηνυμάτων
Κλεοβουλε το φορουμ μπαζει απο παντου.Δε το βλεπετε?όχι δεν βλέπουμε κάτι τέτοιοΑμεσως ολοι ειδημονες χωρις να γνωριζουν την αλλη αποψη. αν δεν τους την πει κάποιος πως θα την γνωρίζουν? λοιπον τα πραγματα εχουν ως εξης.Επεσε πολυ λασπη στη δουλεια μου.διαφωνώΟ αλλος τη παρομοιασε με εγκατασταση στο μπανιο κλπ...κι εγώ δεν θα έβαζα αυτή την κατασκευή στο σαλόνι μου. Αυτό είναι λάσπη? Δεν νομίζω. Λοιπον ουτε εμενα μαρεσε που μπηκαν εξω οι σωληνες.Οχι οι σωληνες δεν ειναι μεγαλοι.Οχι δεν κανουν θορυβο.Η φιλη Νικολετα απο την αρχη δεν ηξερε μαλλομν τι ειναι συστημα 1000 λιτρ με σαμπ της το εξηγησα.Δε το καταλαβε!Δε γινετε ενα ενυδρειο με 8000 λτρ/ωρα αντλιες να ειναι ΠΙΟ αθορυβο απο ενα 100λιτρο με εξωτερικο φιλτρο.Τι να κανουμε τωρα...Δε γινεται ενα σαμπ για ενυδρειο 750 λιτρων να χωρεσει σε βαση με καθαρο υψος κατω απο 50 ποντους.Δε μπορεις να βαλεις χερι.Πως θα γινει.Πριν αρχισω επαναλαμβανω της εστειλα σχεδια ΑΠΟ ΟΛΟ το σαλονι και συμφωνησε.Οι σωληνες αφου το σαμπ ηταν εκει επρεπε να μπουν ετσι.Οι εξυπναδες τυπου pagokoftis που διαβασα παραπανω ειναι δυστυχως μονο λογια και οχι πραξεις σε δυσκολες κατασκευες οπως αυτη.Η φιλη Νικολετα απο την αρχη ελεγε μονο ΟΧΙ σε καθε προταση μου και προσπαθησα με τα θελω της να κανω οτι καλτερο μπορουσα.Δεν ειμαι αρπακολαζης αλλα ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ δε μπορεις να απαιτεις πραγματα που δε γινονται.Μη βιαζεστε καποιοι (και ποσο μαλλον μη ειδημονες) να ριξετε λασπη.Αγνοω τα αρνητικα σχολια και επικεντρονομαι μονο στο πως θα ειναι ευχαριστημενη η Νικολετα...για αυτο που ζητησε απο την ΑΡΧΗ εκεινη!Τωρα τα σχολια περι αγενειας δε θα τα σχολιασω τα αφηνω σε αλλους
Αν η Νικολέτα είναι ευχαριστημένη απ' αυτό που παρήγγειλε και αν όντως αυτό ήθελε (γιατί εγώ άλλο κατάλαβα απ' αυτά που έγραψε) και της το έφτιαξες, όλα οκ.
 
Page generated in 0,02318 seconds with 11 queries