Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #16  
Παλιά 31-03-07, 02:37
Το avatar του χρήστη GhostShip
GhostShip Ο χρήστης GhostShip δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 25-01-2007
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 365
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην GhostShip
Προεπιλογή

Δεν μου αρέσει καθόλου το ενυδρείο σου, οι πιθανότητες βελτίωσης του είναι τεράστιες... Νομίζω πως αν ψάξεις λίγο το θέμα της διακόσμησης ώστε να κάνεις την εμφάνιση του ποιό "φυσική" θα δείξει κλάσεις ανώτερο, άσε που θα είναι πολύ καλύτερα και για τα ψάρια(καλύτερα να κοιτάξεις λίγο και τη σύνθεση τους η οποία είναι λανθασμένη αυτή τη στιγμή). Οι μονοδάκτυλοι σε αλμυρό νερό? Θαλασσινό δηλαδή? Πρώτη φορά το ακούω αν και δεν έχω ψάξει πολύ το είδος, γνωρίζω όμως πως θέλουν κι αυτά το αλατάκι τους, anyway το ό,τι έχεις αποφασήσει να κάνεις του κεφαλιού σου δε το σχολιάζω καν...

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από dr_yianni Εμφάνιση μηνυμάτων
Εφοσον ζουνε ειρηνικα και αγαπημενα, δεν θεωρω κακο το να συνεχισουν να κανουν παρεα.
Καταλαβαίνεις τι λες? Δηλαδή επειδή ζουν ειρηνικά(ως τώρα) σημαίνει πως πρέπει και να ζουν στο ίδιο ενυδρείο? Δηλαδή οτι ζει ειρηνικά ας το βάλουμε στο ίδιο ενυδρείο? LoL Και δεν έχει σημασία τι θεωρείς εσύ αλλά τι επιβάλεται να γίνεται με τη σύνθεση των ψαριών βάση χρόνιας μελέτης που έχει γίνει και γίνεται για το συνδιασμό και τις απαιτήσεις τους!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από crazyio
απλά τέτοια "υφάκια" τα σνομπάρω γενικά στην ζωή μου είτε σε boards, είτε το ΙRC παλαιότερα
Έλα δικός μου είσαι Μπαίνεις ακόμα irc? (άκυρο)
__________________
Δημήτρης
Aquarium can constitute high aesthetic and internal calm product !

http://www.zoofilia.gr/newsletters/stopviolence.html

ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ...!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02506 seconds with 11 queries