Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #14  
Παλιά 29-08-13, 21:55
Το avatar του χρήστη Nick74
Nick74 Ο χρήστης Nick74 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 26-12-2011
Περιοχή: Περαμα
Μηνύματα: 4.452
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από 60lt Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλό Φθινόπωρο σε όλους....
Οκ... ...σου ευχηθηκε κανενας συγγενης του Μητσοτακη "καλο στραγγαλισμα" μηπως?


Παράθεση:
Αν και υποθέτω ότι από τότε το δραπανοκατσάβιδο φορτίστηκε ,
Ετοιμο ειναι βρε το επιπλο, αλλα το καπακι δεν το χω ολοκληρωσει γιατι ολος ο Αυγουστος με πηγε γ#@$ωντας
Οταν ολοκληρωσω θα προσπαθησω να βγαλω και φωτογραφιες (εχω θεμα ως φωτογραφος ενυδρειων, ολα μου γυαλιζουν)...

Παράθεση:
να σου πω ότι δε θεωρώ μεγάλη υπερβολή να κολλήσω ένα δεύτερο πάτο κόστους 2€, από τη στιγμή που όπως λες θα λειτουργεί ως "θεμελίωση", ιδίως αν συνυπολογίσω πιθανή διαρροή και ζημιά στο σπίτι (πατώματα κ.λ.π.).
Κοιτα, εχει τα υπερ και τα κατα..
Σιγουρα ειναι καλυτερο ως προς τη μηχανικη αντοχη, απο την αλλη ειναι υπερβολη και εξτρα βαρος.
Δε θα ελεγα οχι παντως

Παράθεση:
Με σχεδιάκι επίπλου θα μας προμηθεύσεις αμέσως μόλις λύσουμε το "στεγαστικό" των καημένων ψαριών.
ναι,και μετα θα θες παλαγκο για να το σηκωσεις (καλα κι εγω το ιδιο εκανα, αλλα δεν ειχα ψαρια μεσα, αλλα ειχα λιγο νερο, βυθο κτλ και μου βγηκε ο κ...)

Παράθεση:
και πρόσεχε το λινέλαιο βρασμένο για να μη κάνει πετσούλα...
βασικα βρασμενο δεν υπαρχει στην αγορα, αλλα δυσκολο να μου εκανε πετσα με τετοια ζεστη...
Τελειο βγηκε, και η διαδικασια (τουλαχιστο το καλοκαιρι) δεν ειναι δυσκολη.
την πρωτη μερα μου επεσαν τα χερια στο τριψιμο, αλλα τη δευτερη αγορασα τριβειο και ηταν μια πολυ ευχαριστη απασχοληση επι 10 μερες (10 χερια περασα, οχι 14)
Στο επομενο θα κανω εμποτισμο με ανιλλινη νερου αλλα επειδη δεν εβρισκα στα μαγαζια της γειτονιας αυτη τη φορα χρησιμοποιησα αρχικα βερνικι εμποτισμου 2 χερια.
Επισεις λιγο βερνικι χρησιμοποιησα μεσα στο μιγμα του λαδου για να πετυχω γρηγοροτερο στεγνωμα ωστε να περναω το ενα χερι μετα το αλλο καθε μερα (ηθελα να χρησιμοποιησω δαμμαρης και κερι μελισσας, αλλα παλι επειδη με ποιασαν οι βιασυνες χρησιμοποιησα απλα βερνικι χρωματοπωλειου)
Σε γενικες γραμμες το αποτελεσα δειχνει παρα πολυ φυσικο (καμια σχεση με τα βερνικια)
__________________


Βγαλτε τους μονομαχους απο τις γυαλες και τα δεκαλιτρα και βαλτε μεσα τον petshop-ά που σας το προτεινε.
Γλυφτες ΔΕΝ υπαρχουν (λετε ο Αμαζονιος να εχει τζάμια) ? Και τα γατοψαρα ειναι κανονικα ψαρια κι οχι καθαριστες, οποιος θελει καθαριστρια, εχει στη Χρυση Ευκαιρια
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01742 seconds with 11 queries