Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #34  
Παλιά 17-03-04, 16:56
alfacom Ο χρήστης alfacom δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 24-10-2003
Περιοχή: Ν Ερυθραία
Μηνύματα: 75
Προεπιλογή

Ta Brevis τα αναγνωρισα μονος μου γιατι εχω κιολας .Αναφερονταν απλα σαν Λαμπρολογοι.Τα υπολοιπα δεν ηξερα να τα ξεχωρισω (αυτο μου ελειπε).Γιαυτο και ερωτηση μου σε αλλο μηνυμα πριν.Γιατι δεν μου κολαγε καλα το ονομα που μου ειπαν.Οπως και καποια αλλα που τα εψαξα αλλα δεν καταφερα να βρω 100% σιγουρα ποια ειναι.Επισης σε παλιοτερες συζητησεις εδω αλλα και μαζι σου ειχες πει για τον κινδυνο των υβριδιων οταν αναφερονται γενικα ως αφρικανες.Γι αυτο ρωτησα εαν καποιος αλλος αναγνωρισει τα συγκεκριμενα ψαρακια.
Με την ευκαιρια να πω οτι ειναι πολυ εκνευριστικο για καποιον σαν εμενα που δεν εχω την πειρα ακομα να ξεχωριζω το καθε ψαρι με την μια αλλα πρεπει να το ρωτησω και μετα ενδεχομενος να ψαξω και σε βιβλια η site αν μου κανει ,στα μαγαζια τα ονοματα να μην ειναι γραμμενα μπροστα απο τα ενυδρεια σωστα και ευδιακριτα.Ειναι σπαστικο και κουραστικο να ρωτας συνεχεια "αυτο ποιο ειναι?"
Προσφατα πηγα σε γνωστο μαγαζι νοτια και ο ανθρωπος ειχε πανω στην ετικετα του καθε ψαριου εκτος απο το ονομα και το μεγεθος που γινεται το καθενα αλλα και τις παραμετρους του νερου που χρειαζεται.Το χαρικα πολυ
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01408 seconds with 11 queries