Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #11  
Παλιά 05-04-06, 20:38
Το avatar του χρήστη leonm
leonm Ο χρήστης leonm δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 04-08-2004
Περιοχή: Χανιά
Μηνύματα: 814
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Pritanis
Αλλο πραγμα τα αυγα και αλλο τα μικρα..... Τα μικρα μολις βγουν απο το αυγο σκορπιζουν και οι γονεις δεν μπορουν τοσο ευκολα να τα μαζευουν.... Ειδικα την τριτη μερα που αρχιζουν και ψευτοκολυμπουν θα ειναι πολυ δυσκολο οι γονεις να τα προσεχουν.... Βεβαια με την τυχη που εχεις εσυ ποιος ξερει.... Σιγουρα το οτι ειχες παντα φως για το γονεις ηταν πολυ σημαντικο.....ΠΑντως ειναι κριμα αφου βρηκες ζευγαρι σουπερ και εχεις αδειο ενυδρειο να μην πας πιο οργανωμενα για αναπαραγωγη......Αδικια ρε γμτ..... Εμεις να παλευουμε και εσυ να τα πετας .......
Φίλε Pritanis νομίζω το έχω γράψει αλλά εχω σκοπό να κάνω αρκετές αλλαγες στο ενυδρείο. Ενας από τους λόγους που δεν με ενδιαφέρει η αναπαραγωγή είναι γιατί ακόμη και να τα καταφέρω (πολύ δύσκολο) δεν θα έχω τι να κάνω τα μικρά.Εσεις Αθηναίοι, Θεσαλονικεις κλπ είστε πολλοί οπότε όλο και κάπου θα έχετε να τα δώσετε.Εγώ εδώ τι να τα κάνω; Είναι πολύ πιθανό κάποια στιγμή να το δώσω το ζευγάρι.Αν τότε σε ενδιαφέρει και μπορείς να βρεις τρόπο να στο στείλω πολύ ευχαρίστως.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01531 seconds with 11 queries