Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #3  
Παλιά 19-05-20, 08:45
Το avatar του χρήστη dongvc
dongvc Ο χρήστης dongvc δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 01-04-2018
Περιοχή: Piraeus
Μηνύματα: 172
Προεπιλογή

Ναι σόρρυ το στραπάτσο..Είχα παραγγείλει κάποια tropheus red kasanga, 10 κομμάτια, με την προϋπόθεση ότι μέχρι τέλος του χρόνου θα μετακομίσω και θα στηθεί το 2000λτ που θέλω, αλλά προς το παρόν δεν έχω χώρο στο σπιτι που είμαι. Λοιπόν προσώρησα στην παραγγελία και την Κυριακή μου κάνανε full refund το ποσό των 800ευρώ που είχα πληρώσει. Πρώτο περίεργο..Το refund έγινε Κυριακή..λέω κάτι δεν πάει καλά, μαζί με την συνοδεία ένος mail ότι κάποιο πρόβλημα υπάρχει με την παραγγελία...Σημείωση ότι την προηγούμενη Πέμπτη είχα ειδοποιηθεί ότι την Δευτέρα το πολύ Τρίτη θα έχω παραλάβει.
Χτες Δευτέρα μου στείλανε Mail ότι έγινε λάθος με την παραγγελία και έχει σταλεί αλλου..
Αποτέλεσμα..ξενέρωσα από την μια, αλλά από την άλλη μάλλον και ίσως είναι θετικό το ότι έγινε λάθος, γιατί ένας φόβος μην γίνει καμιά στραβή μέχρι τέλος του χρόνου και δεν γίνει η μετακόμιση....που θα γίνει...απλά η γυναίκα δεν ξέρει ακόμα ότι το υποσυνείδητο κριτήριο επιλογής του σπιτιού είναι αν χωράει το ενυδρειο :P
Από αυτά που έχω παραθέσει κυμαίνομαι περισσότερο προφανώς στα Labidochromis Caeruleus και τα Chindongo saulosi. Έχετε κάποια άλλη πρόταση;;;Φαντάζομαι πως συνδυασμός τους δεν..Μια διευκρίνηση χαζή, αλλά απο το να κάνω πατάτα θα κάνω ερώτηση. Στο δύο χαρέμια που αναφέρθηκε πιο πάνω μιλάμε για 6+2 από κάθε είδος ή στο σύνολο;;;Υπάρχει κάποια άλλη πρόταση πλην των παραπάνω για τα οποία ρώτησα;;;
Τέλος να σημειώσω, ότι έδωσα σημασία στις παραμέτρους και δεν είδα την προέλευση των ψαριών. Λαικιστή είδα το δάσος και όχι το δέντρο, για αυτό και παράθεσα ειδη απο διαφορετική λίμνη...
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01940 seconds with 11 queries