Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #21  
Παλιά 08-03-07, 07:38
Το avatar του χρήστη dessert
dessert Ο χρήστης dessert δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 10-12-2006
Περιοχή: Λάρισα
Μηνύματα: 112
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από steady Εμφάνιση μηνυμάτων
χρησιμοποιεις καποια μεθοδο για να μαλακωσεις ο νερο?πως το δικτυο εχει gh 14-20 και το ενυδρειο 6?ασε με να μαντεψω εχεις τεστ stick ολα σε ενα και συμφερει ετσι?αμα οι μετρησεις ειναι οπως λες εχεις στρωσει αλλα σε 12 μερες κομματακι δυσκολο stick και εδω μου μυριζει...ο μονομαχος θελει μοναξιες καλυτερα να τον απεφευγες....τελικα τι ψαρια θα βαλεις?βασικα στο setup σου δε μαρεσει η αεραντλια η οποια δεν εχει και πρακτικη χρησιμοτητα το χαλικι επισεις ειναι οτι ποιο fake εχω δει πολυ ψευτικο ρε παιδι μου για τα κομματια απο γυαλι παλι το ιδιο...λιγο διαβασματακι πανω στο aquaskaping αλλα πρωτευον ειναι να μου πεις για τα τεστ περιεργες μετρησεις....παντως αμα ο στοχος σου ειναι δισκοι εχει ΠΑΡΑ πολλα καρβελια ακομα φυσικα εδω ειμαστε να βοηθησουμε......
Test υγρα της sera χρησιμοποιώ. Έχω ΑΟ. Ο μονομάχος είναι χρυσόψαρο το οποίο δυστυχός θα φύγει. Για την αεραντλία δεν ξέρω γιατί έχετε όλοι ενστάσεις...;;; Το γυαλί μάρέσει Για το χαλίκι δεν τρελαίνομαι κιόλα αλλά σκοπεύω να το καλύψω με φυτά ΟΛΟ!!! Επόμενη κίνηση είναι να μπούν κάποια σμηνόψαρα. Για δίσκους δεν σκέφτομαι να ρίξω αν δε δω πως πάνε όλα.. Εχαριστώ για τις παρατηρήσεις...
__________________
Που πήγε ο ασβός;;;



Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01331 seconds with 11 queries