Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #22  
Παλιά 03-02-17, 23:38
Το avatar του χρήστη Πάνος
Πάνος Ο χρήστης Πάνος δεν είναι συνδεδεμένος
Μοδ
 
Εγγραφή: 13-01-2006
Περιοχή: Αλεξανδρούπολη
Μηνύματα: 11.341
Προεπιλογή

Ευχαριστω. Δε θα τα χωρισω...αν ζησουν. Τουλάχιστον μεχρι να ξαναγενησουν οι γονεις οπου εκει φανταζομαι ότι θα τα διωχνουν. θα αφήσω αυτά να μου το πουν.
Μεγαλωνω πανω από τα μισα για την ωρα σε ένα μαιευτηριο. Αυτά θα τα αφήσω με τους γονεις για να δω συμπεριφορες. Είναι πολύ καλοι γονεις. Αν και εχω αρκετη ροη στο ενυδρειο τα κρατουσαν μαζεμένα σε μια γωνια χωρις ροη. Εκλεισα το φιλτρο για να ταισω ινφουσορια και αρτεμια και αυτά μετακινηθηκαν στο κεντρο του ενυδρειου. Οταν εβαλα σε λειτουργια το φιλτρο σκορπισανε στα περατα τα φουκαριάρικα. Σταματησα το φιλτρο ξανα και περιμενα να ανασυνταχθουν. Οπου εβλεπα ψαρακι εβαζα το δαχτυλο στο τζαμι. Ερχοταν ο πατερας να μου επιτεθει....απομακρυνομουν..εβλεπε το ψαρακι που δεν ειχε αντιληφθεί και το επεστρεφε στο κοπαδι. Πλεον συγκεντρωθηκαν όλα μαζι ξανα.
Εχω βαλει υαλοβαμβακα με πατεντα και το φιλτρο δε μπορει να τα ρουφηξει. Τελικα εκανα και πατεντα άλλη στο spray bar και η ροη είναι πολυ ηπια. Αντε να δουμε.
το καλο είναι ότι τα μωρα εχουν γεματες κοιλίτσες. τουλάχιστον με την ινφουσορια για την ωρα. Θα ενημερωνω για την εξελιξη.
__________________
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01421 seconds with 11 queries