Θέμα: ΑΡΧΑΡΙΟΣ
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
Παλιά 11-11-10, 22:04   #1
ΑΡΧΑΡΙΟΣ
 
Το avatar του χρήστη eimaste aR21rwstoi
eimaste aR21rwstoi
Senior Member
Εγγραφή: 11-11-2010
Περιοχή: ΧΙΟΣ
Μηνύματα: 1.584

Εμφάνιση έκδοσης για εκτύπωση Αποστολή αυτής της σελίδας μέσω email
eimaste aR21rwstoi Ο χρήστης eimaste aR21rwstoi δεν είναι συνδεδεμένος 11-11-10, 22:04
Αξιολόγηση: (0 votes - average)

Θα ηθελα να σας ρωτησω μερικα πραγματα για την κατασκευη ενυδρειου αλλα οσο πιο πολυ το ψαχνω το ολο θεμα τοσο πιο πολλες αποριες εχω...ευτυχως απο οτι ειδα υπαρχουν παιδια μεσα στο forum που ειναι προθυμοι να δωσουν τα <<φωτα>> τους και σας ευχαριστω προκαταβολικα για αυτο.... =)

ας ξεκινησω λοιπον απο το κυριοτερο το μεγεθος του ενυδρειου....
εγω ενδιαφερομαι για ενυδρειο μεταξυ 60-100 λιτρων...απο εκει και περα η τιμες ειναι απαγορευτικες για εμενα...
οι τιμες που μου ειπαν για ενυδρειο στα 60 λιτρα με θερμοστατη,φιλτρο νερου και λαμπα ειναι στα 90 ευρω και στα 100 λιτρα με τα ιδια στα 200 ευρω περιπου...ειναι καλες οι τιμες????χρειαζομαι και αλλα πραγματα περα απο την διασκομηση???

επειτα....εχω μια απορια οσο αφορα το μεγεθος του ενυδρειου και την αμμωνια...οσο πιο μεγαλο ειναι το ενυδρειο τοσο πιο δυσκολα μεταβαλλεται η τιμη της αμμωνιας????
επισης αγοραζοντας ενα ενυδρειο μετα απο ποσο καιρο θα μπορω να βαλω ψαρια και σε τι ποσοτητα...επισης η ποσοτητα των ψαριων πως καθοριζεται σε ενα ενυδρειο????

τι αλλο...ειναι τοσα πολλα που τα ξεχναω και εγω...

θα ηθελα να ρωτησω επισης αν ο χρονοδιακοπτης ειναι τοσο απαραιτητος...αυτα για αρχη =) =)

σας ευχαριστω πολυ!!!!
Εμφανίσεις: 29056
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01482 seconds with 12 queries