Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #16  
Παλιά 27-04-10, 12:40
Το avatar του χρήστη AQUA PURA
AQUA PURA Ο χρήστης AQUA PURA δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 28-02-2007
Περιοχή: Αθήνα, Ν.Ιωνία
Μηνύματα: 692
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Raven Εμφάνιση μηνυμάτων
Αλλο ενα Vivarium στην πιατσα
Ωραιο το κανατε βρε παλιοπαιδα !!
Το ξερα οτι το τελαρο μου προοριζοταν για μεγαλες δουλειες

Η Κουβανή στα βραχια θα γινει κουκλα

Τωρα θα περιμενω να δω τους καταρρακτες τον "ομιχλωτηρα" (mistmaker) και ολη την υπερπαραγωγη που μας ταξατε..
Το φωτορεπορταζ ολα τα λεφτα

Να σαι καλά Αλέξανδρε ελπίζω ο Γιωργάκης να το ευχαριστηθεί του έκανα μαθήματα και ψήνετε και για emersed…του άφησα και μπόλικο χώμα επίτηδες… θα φτιαχτεί και ο Πολυπόθητος καταρράκτης που τόσο πολύ ηθελε...
Χωρίς το τελάρο σου δεν θα γινόταν τίποτα….

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από lucy Εμφάνιση μηνυμάτων
Θα φτιάξω κι εγώ ένα! Με σκάσατε!!! Έσκασα από ζήλια!!! Παρόλα αυτά δεν είναι κακιά ζήλια, γιατί εύχομαι σε όλους πάντα τέτοιες ομορφιές!!!
Γιώργο πολύ όμορφο κι ακόμα ομορφότερη η παρουσίαση!!! Μακάρι όλοι να είχαμε την έμπνευση και να κάναμε τέτοιες παρουσιάσεις!!!


επιτέλους Lucy..το πήρες απόφαση περιμένουμε

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από panos-alex/polis Εμφάνιση μηνυμάτων
συντονισμενη επιθεση, ετσι προδοτες?? αφησατε τα aquaria και την πεσατε ολοι στα vivaria...
κι εσυ τεκνον Λουσυ??
κι οχι τιποτα αλλο...το μονο που μου λειπει ειναι να κανω κι εγω κανενα τετοιο συστημα πινοντας ουσικυ (δε μου αρεσει κι ολας) και δειχνοντας τις γαιδουροτριχες μου..

ΦΕΡΤΕ ΠΙΣΩ ΤΑ ΕΝΥΔΡΕΙΑ!! Η "ΞΗΡΑ" ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ!!!

και σοβαρα πλεον...υπεροχες προδιαγραφες. σιγουρα θα γινει υπεροχο! αναμενουμε την εξελιξη του.
βράζει βράζει ο Πάνος … θα ξεκινήσει στάση εργασίας ενυδρείων….
και που είσαι ακόμα Πάνο μου έχω αναλάβει άλλες 2 “εργολαβίες” πολύ καλλών φίλων.. αναμένετε στις οθόνες σας…

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από alex Εμφάνιση μηνυμάτων
παντα ηθελα ενα τοσο ομορφο vivarium αλλα με τοσο λιγη τριχα στα χερια δεν νομιζω να το αποκτησω ποτε...
τελειο παιδες μπραβο...
αμα τουμπανιασει η κουμπα θα δειξει...
Αλεξ πάρε εσυ την απόφαση για viv. κέρνα καφεδάκι, ουισκάκι, την καλή σου την παρέα και όλα γίνονται όσο για την τρίχα κερνάω εγώ ….
__________________
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01635 seconds with 11 queries