Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #13  
Παλιά 10-11-11, 13:11
Το avatar του χρήστη delta66
delta66 Ο χρήστης delta66 δεν είναι συνδεδεμένος
Professor
 
Εγγραφή: 29-09-2007
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 19.360
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kikonec Εμφάνιση μηνυμάτων
Ρε παιδιά ο δίσκος κλείνει μια βδομάδα στο ενυδρείο μου...τι μεγάλωσαν τα μάτια τώρα όλα σε εμένα τα έπαθε;
gianni zym δεν βλέπω να δίνουν καμιά ιδέα άλλα μόνο κράζουν

λοιπόν κατάλαβα ότι δεν πρέπει να έχω δίσκο στο 60λ τώρα το δίσκο που να το δώσω; ο φίλος μου δεν τον θέλει και εγώ δεν ξέρω άλλο άτομο εδώ αλεξανδρούπολη για να του το δώσω!
Και ποιος θα ενδιαφερθεί να τον κάνει και θεραπεία.
Νομιζω οτι και ιδεες σου εδωσα και πιθανες αιτιες του προβληματος σου ειπα, και δεν σε "εκραξα". (με καλυψαν στο τελευταιο οι συνφορουμιτες )

Σε εβαλα να αναρωτηθεις για τα ματια του δισκου, οχι γιατι εκανες καποιο λαθος (αφου τωρα το πηρες το ψαρι) αλλα για τα λαθη που εχουν γινει και θα συνεχισεις οπως διαφαινοταν και εσυ να κανεις,
Καποιες αιτιες για την κακη αναπτυξη του ψαριου, ειναι ο μικρος χωρος του ενυδρειου, οι λαθος παραμετροι του νερου και κυριως η κακη ή ελλειπης διατροφη (που υποβοηθειται απο την κακη θερμοκρασια που σου ανεφερα, συν οτι μενει απροστατευτο το ψαρι σε ασθενειες).

Αν θελεις ολα γινονται. Και εσυ μπορεις αν θελεις και δυνασαι να στησεις σωστο ενυδρειο για το καθε ψαρι ειτε να βρεις σωστα ενυδρεια να δωσεις οτι ψαρι δεν μπορεις να διατηρησεις (εχουμε και κατηγορια με αγγελιες).
Νομιζεις εμεις δεν ειχαμε και δεν αντιμετωπισαμε ποτε τετοια προβληματα, δεν ξερουμε την κατασταση και προτεινουμε επιλογες ελαφρα τη καρδια?
Καλη διαθεση να υπαρχει.

Ελπιζω να βοηθησα.
Καλη συνεχεια.
__________________
O delta66 δεν εχει καμια σχεση με επαγγελματα που αφορουν το ενυδρειο και δεν εξαρταται απο σπονσορες, επαγγελματιες και διαφημισεις.
Γραφει ελευθερα και ανεπηρεαστα την αποψη του και ευχαριστει το GAB που του δινει αυτη τη δυνατοτητα.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01555 seconds with 11 queries