Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #130  
Παλιά 21-09-16, 14:12
Το avatar του χρήστη aliens-
aliens- Ο χρήστης aliens- δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 27-04-2011
Περιοχή: Αθηνα - Βρηλισσια
Μηνύματα: 531
Προεπιλογή

Την Δευτέρα έκανα τελικά...3 μπαλώματα. Δεν βρήκα κάτι άλλο. Κάτω από το γεωύφασμα είχα βάλει και κάποια πλαστικά πανιά. Βρήκα κάτι παλιά χαλιά που θα καλύψουν σίγουρα τον πυθμένα και ίσως λίγο τα πλάγια. Τώρα έχω άδεια και θα ασχοληθώ πάλι την άλλη Δευτέρα που θα επιστρέψω. Δεν με βλέπω να τελειώνω αυτόν τον μήνα.

Βρήκα κάτι βιντεάκια από την λίμνη και θα τα ανεβάσω ...
-------------------------
Βρήκα κάποια βιντεάκια και τα ένωσα. Την ώρα που τάιζα η κάμερα κουνήθηκε και τράβαγε όπου να ναι. Τώρα το πείρα είδηση. Δυστυχώς δεν θα έχω σύντομα ευκαιρία να τραβήξω παρόμοιο βίντεο, οπότε θα αρκεστούμε σε αυτό

Ξεκινάω από το φίλτρα (που το έδαφος στα alpha block είναι φουλ φυτεμένο). Συνεχίζω πάνω από τον καταρράκτη και περνάω πίσω από τα λουλούδια. Μετά μπλούμ.....

Βρήκα κάποια βιντεάκια και τα ένωσα. Την ώρα που τάιζα η κάμερα κουνήθηκε και τράβαγε όπου να ναι. Τώρα το πείρα είδηση. Δυστυχώς δεν θα έχω σύντομα ευκαιρία να τραβήξω παρόμοιο βίντεο, οπότε θα αρκεστούμε σε αυτό

Ξεκινάω από το φίλτρα (που το έδαφος στα alpha block είναι φουλ φυτεμένο). Συνεχίζω πάνω από τον καταρράκτη και περνάω πίσω από τα λουλούδια. Μετά μπλούμ.....

BORKED
https://youtu.be/Z2uDI8VqGL4

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη aliens- : 21-09-16 στις 14:12 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01431 seconds with 11 queries